banner6

Darendelilerden AK Parti’ye tam destek

Adana Darendeliler Derneği AK Parti Adana Milletvekili Fatma Gül Demet Sarı'ya destek amacıyla Hanedan Sofrasında bir yemek verdiler.

Darendelilerden AK Parti’ye tam destek

Darendelilerden AK Parti’ye tam destek

 

 

 

 

ADANA(İLKHABER)- Adana Darendeliler Derneği AK Parti Adana Milletvekili Fatma Gül Demet Sarı'ya destek amacıyla Hanedan Sofrasında bir yemek verdiler. Adana Darendeliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen yemeğe AK Parti Adana Milletvekili Fatmagül Demet Sarı, AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Abdurrahman Yeşiltaş,AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Süleyman Ulu, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, STK Başkanlarının yanında çok sayıda davetli katıldı.

 

Ülkenin her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe muhtaç olduğunu söyleyen Adana Darendeliler Derneği Başkanı Osman Çokyaşar, “Bu günde ve ülkenin kaderinin belirleneceği Genel seçimlere günler kala Türkiye’nin içerisinde bırakılmak istenen bir darboğazı da göz önünde bulundurarak Darendelilerin o kendine has duyarlılığıyla hareket etmeyi kendimize bir vazife edindik.

Dolayısıyla Adana Darendeliler Derneği olarak, siyasetin gergin olduğu bu ortamda safımızı belirlemek adına bu birlikteliği sağladık. Bilindiği gibi Darendeli demek, Esnaf, Sanayici, İş adamı, Ticaret erbabı demektir. Hesabını kitabını bilen insan demektir. Bu nedenle, Darendeli siyasi istikrardan ve tek başına iktidardan yanadır.  Biz Darendeliler olarak tek başına iktidarın siyasi istikrarı, siyasi istikrarın ekonomik istikrarı sağlayacağını bilenlerdeniz.” dedi.

 

Darendelilere değer verip sıralamada yer veren tek partinin AK Parti olduğunu söyleyen Çokyaşar, “Diğer partiler Darendelilere listelerinde yer vermediği halde AK Parti İstanbul’da iki Adana’da bir hemşerimizi seçilebilecek sıralamaya koyarak gönlümüzü almasını da bilmiştir. Tabiki biz Darendelilere de düşen bize değer veren Partiyi desteklemektir.” dedi.

 

AK Parti’nin vefalı bir siyasi hareket olduğunu belirten Çokyaşar, “Ak Parti’nin bu vefalı davranışına karşılık, Adana Darendeliler Derneği olarak AK Parti Milletvekili Adaylarımızı FAHRİ HEMŞERİMİZ ilan ediyor ve bunu huzurlarınızda Plaketle ödüllendiriyoruz.” Dedi.

Gecenin anısına, AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Abdurrahman Yeşiltaş’a, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik’e Darendeli hemşeri Plaketi, Beyza Dağıtım Yönetim Kurul Başkanı AK Parti 25 ve 26. Dönem AK Parti Adana Milletvekili Aday Adayı Sıddık Akkaymak’a da verdiği maddi destekten dolayı plaket verildi.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2015, 19:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER