banner6

Dekanlar sınıfı mezun oldu

Masal Diyarı Kreş ve Anaokulu’nun başarılı ve deneyimli öğretmen kadrosuyla hazırlanan yıl sonu etkinliği muhteşem geçti.

Dekanlar sınıfı mezun oldu

İbrahim BAYSAL/ÖZEL HABER

ADANA (İLKHABER) - Adana Belediye Evleri’nde eğitim ve öğretimiyle bölgenin parlayan yıldızı sosyal etkinlikleriyle markalaşan Masal Diyarı Kreş ve Anaokulu’nun ‘Dekanlar Sınıfı’ coşkulu mezuniyet gecesiyle uğurlandı.

Masal Diyarı Kreş ve Anaokulu başarılı ve deneyimli öğretmen kadrosuyla hazırlanan yıl sonu ve mezuniyet gecesi Erkan Koleji Çukurova Kampüsü’nde dans eğitmeni Etin Arıcı Keskin’in işbirliği ile sevimli minik öğrenciler yıl içerisinde edindikleri becerileri gözler önüne serdi.

2009 yılında eğitim ve öğretim yılına başlayan Masal Diyarı Kreş ve Anaokulu Kurucu Müdürleri Coşkun ve Fulya Örü, mezuniyet gecesinde yaptıkları konuşmada Mezun olan öğrencileriyle gurur duyduklarını söylediler. Örü, “Minik küçük bedenleriyle, uykulu gözleriyle bıkmadan usanmadan ve her gün muhteşem bir enerjiyle okula koştular. Büyük bir gayret ve özveriyle çalışan minikler okul hayatlarının en önemli adımlarından biri olan anaokulunu başarıyla tamamladılar. Anne ve babalar çocuklarını bize büyük bir heyecanla ve kaygıyla teslim ettiler. Bizler emanet ettiğiniz değerli varlıklarınıza gücümüz yettiğince  önce sevgi ve ilgimizi daha sonra bilgimizi sunduk. Altı yaş grubunu anaokulumuzdan uğurlamanın hüznünü, diğer yaş gruplarıyla önümüzdeki sene de birlikte olmanın sevincini yaşıyoruz. Bizden ayrılıp mezun olan çocuklarımıza öğretim hayatlarında başarılar diliyoruz. Bütün bir yılın yorgunluğunu küçük yaş grubu ve mezun olacak öğrencilerimiz ve siz değerli velilerimizle atacak olmaktan dolayı çok mutluyuz. Programın hazırlanmasında emeği geçen kıymetli öğretmen arkadaşlarımıza, dans eğitmeni öğretmenimiz Etin Arıcı Keskin’e ve personel arkadaşlarımıza Masal Diyarı Kreş ve Anaokulu ailesi olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

2009 yılından bu yana geleceği aydınlatan ışık olan minikleri bilgiyle donatıp mezun eden Masal Diyarı Kreş ve Anaokulu 02-06 yaş grubu ile başarılı bir eğitim sergileyerek bölgenin markası haline geldi.

Yıl sonu ve mezuniyet gecesine Asistanlar sınıfı öğretmenleri Ceren Topal, Uzmanlar sınıfı öğretmenleri Gülbahar Çelik, Profesörler 1 öğretmenleri Melda Kepme, Profesörler 2 öğretmenleri Gözde Karaağaç ve mezun olan Dekanlar sınıfı öğretmeni İzel Ertik’in öğrencileri halk oyunları, Bale, Jimnastik, Modern dans, Vals ve çeşitli oyunlarıyla sahne aldılar.

Çeşitli kostümleriyle sahne alan minikler hem eğlendiler hem de eğlendirdiler. Minik bedenleriyle hünerli performanslarıyla ailelerinden sık sık alkış alan minik öğrencilerin aileleri de duygulu anlar yaşadılar. Programın sonlarına doğru kurucu müdürler Coşkun ve Fulya Örü öğretmenlerine ayrı ayrı plaket verdiler. Mezun olacak minik öğrenciler cübbe giyip kep fırlatarak final yaptılar.

EMRE EKİCİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER