banner6

Demirçalı: Oylar İhsanoğlu’na

CHP Genel Sekreter Yardımcısı Adana Milletvekili Ali Demirçalı, PM Üyesi Gökçe Pişkin, İl Başkanı Orhan Sümer, İl Kadın Kolları Başkanı Rukiye Cinkılıç ve üyelerle Kozan yaylalarında Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na oy istedi

Demirçalı: Oylar İhsanoğlu’na


ADANA(İLKHABER) - CHP Genel Sekreter Yardımcısı Adana Milletvekili Ali Demirçalı, Türkiye’nin 10 Ağustos’ta Cumhurbaşkanlığı seçiminde tercihini dünyanın tanıdığı Ekmeleddin İhsanoğlu’ndan yana kullanacağına inandığını belirterek, “Oylar Birlik için Ekmeleddin İhsanoğlu’na” dedi.

CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı, Parti Meclisi Üyesi Gökçe Pişkin, İl Başkanı Orhan Sümer, İl Kadın Kolları Başkanı Rukiye Cinkılıç, Kozan İlçe Başkanı Yusuf Karavelioğlu, il ve ilçe, gemçlik ve kadın kolları üyeleri ile Kozan yaylalarında Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na oy istedi. Demirçalı ve beraberindeki CHP heyeti Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun afişlerini de astı.

Kozan’ın Horzum, Çullu uşağı, Göller yaylaları, Feke, Tapan İncirci, Paşalı, Tomanaklı, Kargapazar yaylalarında vatandaşlarla görüşen CHP Milletvekili Demirçalı, Cumhurbaşkan adayı Ekmeleddin İhsanoğlun’a destek isterken, “Kozanlılar, Adanalılar kendilerini cezalandıran, Adı yolsuzluğa bulaşmış birisine oy vermez. Başbakanlık koltuğunda bir dakika durmaması gereken kişi, kendisini 5 yıllığına kurtarabilmek için Cumhurbaşkanlığına aday olabiliyor. Bu nasıl bir ahlak anlayışı? “ dedi

Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun huzurun, birliğin, kardeşliğin, saygının sevginin, içte ve dışta barışın temsilcisi olduğuna dikkat çeken Ali Demirçalı, “Türkiye tercihini dünyanın tanıdığı, bilim adamı, saygınlığı olan Ekmeleddin İhsanoğlu’nu tercih ederek oyunu verecektir. Ekmeleddin Bey, dünya güzeli bir insan. Düzgün, Namuslu, Bilge, Dünyada itibarı olan bir insan. Adına uluslararası kuruluşların ödül düzenlediği tek Türk vatandaşı. “şeklinde konuştu.

CHP Parti Meclisi Üyesi Gökçe Pişkin, İl Başkanı Orhan Sümer, İl Kadın Kolları Başkanı Rukiye Cinkılıç da konuşmalarında Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nu tanıtarak oy istedi. CHP heyeti, Kozan yaylalarında Cumhurbaşkanı Adayını tanıtan broşürler de dağıttı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2014, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42