Demirtaş, mutlu güne şahitlik etti

Vali Mahmut Demirtaş, Şehit Piyade Onbaşı Muhammet Koç’un amcası Osman Koç’un düğün törenine katıldı. Kadriye Yaman ile hayatını birleştiren Osman Koç’un nikah şahitliğini üstlenen Vali Demirtaş “Gençlerimizin mutluluklarının daim olmasını temenni ediyorum. Huzurlu, sağlıklı ve bir ömür boyu sürecek bir evlilik hayatı diliyorum” dedi.

Demirtaş, mutlu  güne şahitlik etti

ADANA (İLKHABER) - Vali Mahmut Demirtaş, Şehit Piyade Onbaşı Muhammet Koç’un amcası Osman Koç’un düğün törenine katıldı.

Kadriye Yaman ile hayatını birleştiren Osman Koç’un nikah şahitliğini üstlenen Vali Demirtaş “Gençlerimizin mutluluklarının daim olmasını temenni ediyorum. Huzurlu, sağlıklı ve bir ömür boyu sürecek bir evlilik hayatı diliyorum.” dedi.

Şehit Piyade Onbaşı Muhammet Koç’u da rahmetle andıklarını dile getiren Vali Demirtaş, “Şehitlerimize minnet borçlu olduğumuzun milletçe farkındayız. Ülkemizin her bir köşesinde kahramanca mücadele ederek vatanımızın birlik ve bütünlüğünün korunması uğruna canlarını feda eden şehitlerimiz milletimizin gönlünde ebediyen yaşayacaktır. Tüm şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun.” şeklinde konuştu.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir tarafından genç çiftin nikahının kıyıldığı törene Vali Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl de katıldı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2