Deniz'e hemşehri ziyareti

Adana Toros Federasyonu Başkanı Cenap Erol ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Yardımcısı olarak görev yapan hemşehrileri Fikret Deniz'i makamında ziyaret ederek federasyonun şiltini takdim ederek başarı dileğinde bulundu.

Deniz'e hemşehri ziyareti
Deniz’e hemşehri ziyareti

ADANA(İLKHABER) - Adana Toros Federasyonu Başkanı Cenap Erol ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Yardımcısı olarak görev yapan hemşehrileri Fikret Deniz’i makamında ziyaret ederek federasyonun şiltini takdim ederek başarı dileğinde bulundu.

Federasyonun oluşumunda önemli katkıları bulunan Fikret Deniz’in yöre insanlarının sevip saygı duyduğu bir yönetici olduğuna işaret eden Toros Federasyonu Genel Başkanı Cenap Erol, yıllarca hizmete susayan 7 ilçenin kalkınması adına proje üretip katkı koyan kişiliğiyle takdire şayan olduğunun altını çizdi. Erol, SODES Projeleri kapsamında bölgenin projelerle desteklenmesi için önümüzdeki süreçte merkezi yönetimden yardım bekleyeceklerini kaydetti.

Vali Yardımcısı Fikret Deniz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yıllarca mülki idarede yöneticilik yaptığını ve temel prensiplerinin insanlara hizmet, toplumun refah düzeyinin artırılması olduğunu belirterek,” Adana Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş’un ilimizin kalkınması adına bizlere vermiş olduğu görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Kendilerine de bu vesile ile  şükranlarımızı sunuyoruz. SODES Projelerimizde Adana’nın kalkınması adına devletimizin imkanlarını yasaların vermiş olduğu yetkiyle birleştirerek mutlu bir toplum için hizmet ediyoruz. Toros Federasyonu yöneticilerinin bu nazik davranışlarından dolayı da çok mutlu oldum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER