banner6

"Derdimiz kötü örnekler değil, mağdur işçiler"

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, İl Divan Kurulu Üyeleriyle birlikte Vali Mahmut Demirtaş'ı ziyaret ederek, toplu tenkisat kurbanı mağdur işçilerin sorunlarını paylaştı. 

"Derdimiz kötü örnekler  değil, mağdur işçiler"

ADANA (İLKHABER) - Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı "Her ilde,  birçok ilçede,  büyük kurumlarda olduğu bilinen uçuk bankamatikçi örneklerini kamuoyuna sunarak, algı üreterek, gerçek emekçilerin sorunu gizlenemez."dedi.

VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ'A ZİYARET

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ'den iş akitleri tek taraflı olarak topluca feshedilen mağdur işçilerin sorunlarını çözme konusundaki ısrarlı çabasını sürdürüyor. Avcı, bu kapsamda Vali Mahmut Demirtaş'ı ziyaret etti. İl Başkan Yardımcıları Şevki Kaya, Alev Ataş ve Burhan Kızıl ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Avcı, iki hafta önce başlatılan toplu tenkisatın yakıcı etkisine maruz kalan işçilerin sıkıntılarını anlattı.

"GERÇEK EMEKÇİLERİN SORUNU GİZLENEMEZ"

Ziyaretin bitiminden sonra açıklamada bulunan Avcı "İşinden aşından olan çok sayıda insan var. Bu mesele Adana'nın meselesi. Emekçilere hukuki çerçevede meşruiyet içinde destek olmaya çalışıyoruz. Her ilde,  birçok ilçede,  büyük kurumlarda olduğu bilinen uçuk bankamatikçi örneklerini kamuoyuna sunarak, algı üreterek, gerçek emekçilerin sorunu gizlenemez." şeklinde konuştu.

TERÖRİSTLERİ BANKAMATİKÇİ YAPAN BELEDİYE

Avcı, şöyle devam etti:

"Bu ülkede, maalesef terör örgütü mensuplarına tıbbi yardım götüren, hendek kazmaları için işmakinası veren, cenaze aracı tahsis eden hatta yurt dışındaki teröristleri bankamatikçi yapıp  maaş ödeyen  belediyeleri gördük. Bankamatikçi nerede varsa temizlenmeli. Tüm bunlar, devletin mutlaka çözmesi gereken önemli sorunlar. Bizim derdimiz kötü örnekler değil, alın teri döken ama mağdur olan işçilerdir. Amacımız bağcıyı dövmek değildir. Sayın Valimizi de bu vesileyle ziyaret ettik."

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve beraberindeki heyet, Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'a da nezaket ziyaretinde bulundu, Emniyet Teşkilatının başarılı çalışmalarının devamını diledi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42