banner6

Develi ve Karataş mevlid-i şerifle anıldı

Adana'da geçirdikleri kalp krizi sonucu vefat eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İsmail Hakkı Develi ile Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) İl Müdürü Yusuf Ziya Karataş için mevlid-i şerif okutuldu.

Develi ve Karataş mevlid-i şerifle anıldı
Develi ve Karataş mevlid-i şerifle anıldı

 

ADANA(İLKHABER) – Adana’da geçirdikleri kalp krizi sonucu vefat eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İsmail Hakkı Develi ile Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) İl Müdürü Yusuf Ziya Karataş için mevlid-i şerif okutuldu.

Adana ESOB’a bağlı Adana Hurdacılar Esnaf Odası bünyesinde bulunan Hurdacılar Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Deniz ve üyeleri tarafından, Fahri Başkanları olması sıfatıyla Merhum Eski Seyhan Kaymakamı ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Develi ile TEDAŞ İl Müdürü Karataş’a vefa amacıyla okutulan Mevlid-i Şerif’e Adana Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun, Yüreğir Kaymakamı Abdullah Dölek, Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, TESK Yönetim Kurulu Üyesi, Adana ESOB ve Adana Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kazım Barışık, Başkan Vekili Nihat Sözütek, TEDAŞ Bölge Müdürü Mahmut Nimet Dalkır ve İl Müdürü Niyazi Atasever, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Salih Gökçe, ASKİ Genel Müdürü Kadir Küreksiz, İl Eski Müftüsü Mehmet Barış ile çok sayıda bürokrat ve esnaflar katıldı.

Mevlid-i şerif nedeniyle, site yönetimi tarafından, davetlilere Erzurum yöresine has Cağ Kebabı ile baklava ikram edildi. Yemek sonrası İl Eski Müftüsü Barış ile din görevlileri tarafından Kur’an-ı Kerim okunarak, Merhum Develi ve Karataş’ın ruhuna el açıp dua yapılarak hediye edildi.

Mevlid-i şerif sonrası, protokol mensupları ile davetliler, Başkan Deniz ile site yönetimine teşekkür ederek, böyle bir hayırlı iş yapmalarından dolayı kutladılar.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER