banner6

Dikkat! El arabasında bebek var

Adana’da “Seleci” olarak tabir edilen naylon leğen, sepet ve benzeri ürünleri satan bir kadının bebeğini ürünlerini içine koyduğu el arabasına katarak yanında gezdirdiği objektiflere yansıdı.

Dikkat! El arabasında bebek var

Bayram BULUT

Adana (İLKHABER) Adana’da “Seleci” olarak tabir edilen naylon leğen, sepet ve benzeri ürünleri satan bir kadının bebeğini ürünlerini içine koyduğu el arabasına katarak yanında gezdirdiği objektiflere yansıdı.

Havanın aşırı sıcak olması nedeni ile zaman zaman sıcaktan bunalan bebeği sıcaktan korumak için duvar ve ağaç gölgelerinde bekleten seleci anne daha sonra ise mecburen işini yapmak için dolaşmaya devam etti. Bebeğini güneşten korumak için bazen başının üstüne sattığı ürünleri koyan anne ne yaptıysa da başarılı olamadı.

Yoldan geçen vatandaşlarda seleci kadını şaşkın gözlerle izledi. El arabasından çıkan bebek kafasını görenler önce bebeği sevdi daha sonra ise anneye, “Havanın sıcak olduğunu çocuğu neden yanında gezdirdiğini sordu. Anne ise çocuğunu bırakacağı kimsenin olmadığını çalışmak zorunda da olduğunu belirterek, mecburen onu yanına alıp birlikte çalıştıklarını anlattı.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2014, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42