banner6

 ‘Dilekhane’ müşterilerine kapılarını açtı

Mardin’de farklı bir konseptle müşterilerinin damak tadına hizmet için ‘Dilekhane’ kapılarını müşterilerine açtı. Açılış kurdelasını ortakların ailelerinden oluşan kadınlar dualarla kesti.

 ‘Dilekhane’ müşterilerine  kapılarını açtı

Adnan AVUKA

MARDİN (İLKHABER) - Mardin’de farklı bir konseptle müşterilerinin damak tadına hizmet için ‘Dilekhane’ kapılarını müşterilerine açtı. Açılış kurdelasını ortakların ailelerinden oluşan kadınlar dualarla kesti.

Mardin’de Artuklu İlçesinde Vali Ozan Caddesi üzerinde açılan Dilekhane’ de Baklava, Kahve, Kuruyemiş ve özel kolonya çeşitleri ile farklı bir konsept ile müşterilerine hizmet verecek.

Dilekhane sahiplerinden Salik Dilek, kahve, baklava ve kuruyemişte ustalaşmış üç arkadaşın bir araya gelerek açtıkları Dilekhane’de müşterilere özel ikramlarda bulunacaklarını söyledi.

KALİTE VE UCUZLUK BİRARADA

Kalite ve hijyenden ödün vermeyeceklerini belirten Salih Dilek, “Dilekhane farkıl bir konsept ve anlayışla kuruldu. Kahveden, kuruyemişten ve baklavadan anlayan üç arkadaşla yola çıktık. Bu işin mutfağından geliyoruz. İddia ediyoruz en ucuz ve en kaliteli ürünler bizde olacak. Fabrikadan halka satış gibi. Biz üretiyoruz. Ürettiğimiz ürünleri az bir karla halkımıza satacağız. Dilekhane’ye tüm hemşehrilerilerimizi bekliyoruz” dedi.

ŞUBELEŞME HEDEFLENİYOR

Salih Dilek, Yenişehir Ozan Caddesi üzerinde açtıkları ilk şubelerinden sonra, ikinci şubeyi tarihi doku içinde açmayı düşündüklerine ve ilçelerde şubeleşeceklerini, ardından Türkiye geneline yayılmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

YENİ BİR MARKA YARATILIYOR

Müşterilerinin damak tadına hizmet vereceklerini aktaran Salik Dilek, Kalite, tad ve hijyeni ön planda tuttuklarını ifade ederek, “Sunumda görselliği ön plana çıkardık. Kahve, Baklava ve Kuruyemiş alanında yeni marka yaratacağız. Az kazanacağız ama kaliteli hizmet sunacağız. Önceliğimiz müşterilerimizin damak tadı ve müşteri memnuniyeti olacaktır” şeklinde konuştu.

ANNE DUASINI ALDI

Açılışa katılan Salih Dilek’in annesi Huri ve ortakların ailelerinden oluşan kadınlar açılış kurdelesini dualarla kestiler. Annesinin elini öpen ve hayır duasını alan Salih Dilek, Anne duası alarak işe başlamalarının mutluluk verici olduğunu söyledi. Salih Dilek, Dilekhane’de para kazanmaktan ziyade kaliteli ve helal para kazanmanın en büyük arzuları olduğunu ifade etti.

Öte yandan piyasada 25 TL’ye satılan kolonyaların 7 liraya, baklavanın da 36 liradan başlayan fiyatlarla satılması dikkat çekti.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER