banner6

Dişhekimleri kahvaltıda buluştu

Adana Dişhekimleri Odası Adana Baro Tesislerinde düzenlediği Bahar Kahvaltısına Adana Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ile Özel'de ve Kamu'da çalışan dişhekimleri aileleriyle birlikte katıldı.

Dişhekimleri kahvaltıda buluştu
Dişhekimleri kahvaltıda buluştu

ADANA(İLKHABER) - Adana Dişhekimleri Odası Adana Baro Tesislerinde düzenlediği Bahar Kahvaltısına Adana Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ile Özel’de ve Kamu’da çalışan dişhekimleri aileleriyle birlikte katıldı.

Güzellikleri paylaşarak çoğaltmayı ve keyifli bir hafta sonu geçirme düşüncesiyle Bahar Kahvaltısını düzenlediklerini belirten Adana Dişhekimleri Odası             Başkanı Dt. Hasan Yaman,“Bölgemizdeki tüm hekim arkadaşlarımızın aileleri ile birlikte sosyal bir ortamda bütünleşmesini ve kaynaşmasını amaçladık. Katılımın yoğunluğuna ve aldığımız olumlu tepkilere bakıldığında, iyi ki böyle bir etkinliği düzenlemişiz dedik. Biz hekimler günün büyük bir bölümünü koşuşturma ile geçiriyoruz. Bir günümüzü de doğayla iç içe huzurlu bir ortamda geçirmek istedik. Dişhekimi eş ve çocukların çok keyifli, neşeli, dostane kahvaltı sofrası oldu. Uzun süreden beri görüşemediğimiz arkadaşlarımızla görüşme fırsatımız oldu. Meslektaşlarımızın eş ve çocuklarını tanımak, aynı ortamı teneffüs etmek hepimize çok keyif verdi. Gördüm ki bu tip sosyal aktivitelere büyük ihtiyaç varmış. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile bu tip faaliyetleri sıklaştırmaya karar verdik. Bu sosyal etkinliğe emeği geçen arkadaşlarımı kutluyorum.” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42