banner6

Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği üyelerine dershane indirimi

Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği ile Birebir İlgi Dershanesi arasında indirim protokolü imzalandı.  İmzalanan protokole gore; Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği üyelerinin çocuklarına yüzde 15 oranında indirim yapılacak.

Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat  Derneği üyelerine dershane indirimi

ADANA (İLKHABER) - Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği ile Birebir İlgi Dershanesi arasında indirim protokolü imzalandı.  İmzalanan protokole gore; Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği üyelerinin çocuklarına yüzde 15 oranında indirim yapılacak.

Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği Genel Başkanı A Fuat Bodur ile

Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medya Birim  İsmet Algül,  Genel Başkan Yardımcısı ve Esenler Şube Başkanı Halil Özel,  Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziosmanpaşa Şube  Başkanı Mehmet Saldıran’ın katıldığı toplantıda protokol sözleşmesi Esenler'de bulunan Birebir İlgi Dershanesi’nde imzalandı. Sözleşme Dernek Genel Başkanı A. Fuat Bodur ile Kurum Müdürü Uğur Cavga tarafından imzalandı. 

Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği Genel Başkanı Fuat Bodur, “Birebir İlgi Dershanesi  Müdürü Uğur Çavga Hocamız ile yüzde 15 İndirim Protokolü imzaladık. Öğrencilerimize Hayırlı uğurlu olsun.  Dershane Yöneticilerine bize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Kurs merkezinden yararlanmak isteyen öğrencilere kurum ile ilgili  bilgi veren  Kurum Müdürü Uğur Cavga , “Birebir İlgi Kurs Merkezimizde 5-6-7-8- 9-10-11-12.Sınıflara ve Mezun gruplara ders verilmektedir.  Rehberlik ve Danışmanlık -  15 günde ve Ayda Bir Her Öğrenciyle yüz yüze görüşme - 15 Günde ve Ayda Bir Veli Bilgilendirme - Ödev Takibi - 14 ve 16 kişilik sınıflarda eğitim, Farklı Yayın Desteği- Analizli Sınav Değerlendirmesi ve Deneyimli Öğretmen Kadromuz ile Öğrencilerimizi Geleceğe Hazırlamaktayız. Esenlerde eğitimde  derecenin adresi olmanın onur ve sevincini yaşıyoruz.” dedi.

Fevzi Çakmak Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:99  Esenler/ İstanbul  adresinde bulunan Birebir İlgi Dershanesi hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler   0212 610 00 19 ve 05538800191 nolu telefonlardan dershaneye ulaşabilecek.

Sosyal Medya Hesapları :

https://www.facebook.com/ozelbirebirilgi/

https://www.instagram.com/esenlerbirebirilgi/

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42