banner6

Doktor oldu, Samsun'a gelin gidecek

Kozanoğlu ailesinin güzel kızı Neriman'ın nişanında Kuzey-Güney buluşması gerçekleşti

Doktor oldu, Samsun'a gelin gidecek

Doktor oldu, Samsun’a gelin gidecek

 

ADANA- Adanalı Ziraat Yüksek Mühendisi Yavuz Selim Kozanoğlu ile Candan Kozanoğlu’nun çiçeği burnunda doktor kızı Neriman ile Samsun’un tanınmış iş adamlarından İzzettin Yürek ile Kadriye Yürek’in oğlu Çağrı’nın nişanı 5 Mayıs Cumartesi günüAdana Hekimevi’nde oldukça neşeli bir ortamda gerçekleştirildi.

Nişan yüzüklerini Adana Büyükşehir Belediyesi Yeni Adana İmar İnşaat A.Ş. Genel Müdürü İnş. Mühendisi Burhan Seçmen’in birbirlerine taktırdığı Dr. Neriman Kozanoğlu ile Dr. Çağrı Yürek’in bu mutlu gününe Seçmen’in, “Bu kırmızı kordela ile sizi birbirinize bağlıyor, ömür boyu ayrılmamanızı, Allah’tan size sağlıklı, mutlu ve başarılı bir hayat dilerim” sözleri damga vurdu.

Nişan törenine Kozanoğlu ve Yürek ailelerinin yakınlarının yanısıra, Burhan Seçmen’in eşi Hülya Seçmen, İlkhaber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şahin Esendemir ve eşi Müjgan Esendemir, Dr. Mustafa Kozanoğlu, Dr. Burak Yürek, Dr. Ertan Kara ve eşi Funda Kara, Dr. Tuğrul Aktı ve kızı Aysun Aktı, Dr. Yeliz Mahanoğlu ile güzide bir davetli topluluğu ile Samsun’dan bu güzel birliktelik için Adana’ya gelen Bayram, Kaya, Güler ve Dilber aileleri katıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42