banner6

DP Genel Başkanı Uysal'dan Aldırmaz'a ziyaret

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret ederek, Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'la bir süre görüştü.

DP Genel Başkanı Uysal'dan Aldırmaz'a ziyaret
DP Genel Başkanı Uysal'dan Aldırmaz'a ziyaret

 

 

  ADANA (İHA) - Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret ederek, Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'la bir süre görüştü. 

  Çukurova'nın önemli bir bölge olduğunu belirten Uysal, Adana'nın da Çukurova'nın merkezi olduğunu, tarım ve sanayide Türkiye'nin önde gelen kentlerinden biri olduğunu söyledi.

  Zihni Aldırmaz'a çalışmalarında başarılar dileyen DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Başarılı çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Sorumluluğunuz büyük. Allah mahcup etmesin" dedi.

  Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, "Adana önemli kent. 4 bin yıldır adı, 10 bin yıldır da yeri değişmeyen bir yer. Yakın tarihte Çukurova tek vilayetmiş. Ancak siyasi nedenlerle kentler bölünse bile bölgesel işbirliği ile birliktelik devam ediyor" şeklinde konuştu.

  Görevde 2 yılı doldurmak üzere olduğunu kaydeden Zihni Aldırmaz, bu süre içinde birlik ve beraberliği sağladıklarını anlattı. Zihni Aldırmaz, "Adana Demirspor'un maçına özel uçakla 180 kişi gittik. Sayın Valimiz, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, oda başkanları hep birlikte maçı izledik. Bu birlik beraberlik görüntüsü başarıyı da beraberinde getiriyor" dedi.

  DP Genel Başkan Yardımcısı Nevzat Şahan, İl Başkanı Fatih Köylü, Çukurova İlçe Başkanı Kemal Örçün ve bazı parti yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette Zihni Aldırmaz, konuklara Adana'yı tanıtan bir cd izletti. Zihni Aldırmaz ayrıca DP Genel Başkanı Gültekin Uysal'a Çukurova'da Doğa ve Tarih kitabı hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42