banner6

Emeklilere tüp gazı müjdesi

Emekliler Derneği Adana Çukurova Şubesi üyesi emekliler artık tüplerini 10 TL daha ucuza alabilecek.

Emeklilere tüp gazı müjdesi

 

 

Tüm Emekliler Derneği Adana Çukurova Şubesi, emeklileri için önemli bir anlaşmaya daha imza attı.


Bir tüp gazı firması ile anlaşma protokolü imzalayan Tüm Emekliler Derneği Adana Çukurova Şubesi üyeleri yüzde 15 indirimli tüp gazı alabilecek. Emeklilere uygulanan yüzde 15’lik indirimin yaklaşık olarak 10 TL’ye tekabül ettiği öğrenildi.


Tüm Emekliler Derneği Adana Çukurova Şubesi Başkanı Rafet Kaya, imzaladıkları anlaşma kapsamında Adana genelinde bulunan derneklerine üye emeklilerin, bu firmadan tüp almaları durumunda yüzde 15 indirimden yararlanacağını söyledi


Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER) Tüm Emekliler Derneği Adana Çukurova Şubesi bir tüp gaz bayisi ile anlaşarak, emeklilerin tüp gazını yüzde 10 daha ucuza alma imkanı sağladı.


Daha önceki aylarda özel hastanelerle anlaşmalar yaparak, derneklerine üye emeklilerin daha ucuza sağlık hizmetlerinden yararlanmasını sağlayan Tüm Emekliler Derneği Adana Çukurova Şubesi, bu kez bir önemli anlaşmaya daha imza attı. Likitgaz Bölge Müdürlüğü ile anlaşma sağlayan, Tüm Emekliler Derneği Adana Çukurova Şubesi Başkanı Rafet Kaya, imzaladıkları anlaşma kapsamında Adana genelinde bulunan derneklerine üye emeklilerin, bu firmadan tüp almaları durumunda yüzde 15 indirimden yararlanacağını söyledi.


10 TL AZ PARA ÖDENECEK

Rafet Kaya, üyelerinin menfaati için Adana genelinde ekibiyle birlikte gece gündüz demeden çalıştıklarını dile getirdi. Türkiye genelinde de Genel Başkanları ve yöneticilerinin çabalarıyla bu tür faaliyetlerin devam ettiğini anlatan Kaya, “Üyelerimize destek amaçlı yapmış olduğumuz bu tür çalışmalarımız devam ediyor. Görüştüğümüz birçok firma var. İsimlerini şimdi açıklamak doğru olmaya bilir ancak konuyla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Emeklilerimize katkı koyarak bir nebzede olsa rahatlatmak istiyoruz. Bu yaptığımız son anlaşma ile yaklaşık 10 TL az para ödeyerek tüplerini bu firmadan temin edebilecekler.” dedi.


EMEKLİLER ZATEN TÜP KULLANIYOR

Diğer tüp gaz bayilerine de çağrıda bulunan Kaya, “Emekliler zaten tüp kullanıyor. Adana’da yaşayan emekli sayısı zaten ortada. Gelsinler anlaşma yapalım, hem kendileri kazansın, hem de emeklilerimizi hep birlikte rahatlatalım. Emeklilerimiz zaten borç batağındalar. Onlara destek olunması gerekiyor. Bizler her zaman olduğu gibi emeklilerimizin yanındayız ve haklarının sonuna kadar takipçisi olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


SU PARALARINDA UCUZLAMA


Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün kendilerine su paralarını yüzde 30 ucuzlatacağı sözü verdiğini hatırlatan Başkan Kaya, “Biz bu sözü kendisine ilerleyen günlerde bir araya gelerek hatırlatacağız. Ulaşım konusunda da taleplerimiz olacak. Bu taleplerimizin başında derneğimize üye emeklilerimize 65 yaş standardı aranmadan otobüslerde ücretsiz seyahat etme imkanı sağlanması olacak. “ diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2014, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER