“En çok sevinilecek bir günde halkımız gözyaşına boğuluyor”

Bayram ziyaretlerinde bulunan ve Saimbeyli’de Şehit Ali Çakar’ın cenaze törenine katılan MHP’li Baş önemli mesajlar verdi:

“En çok sevinilecek bir günde halkımız gözyaşına boğuluyor”

 

En çok sevinilecek bir günde halkımız gözyaşına boğuluyor”

 

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş, “Ülkemizi bölücü terörden, ekonomik terörden temizlemek için çok çalışmalıyız.” dedi.

İLÇE TEŞKİLATLARINA ZİYARET

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, ilçe teşkilatlarıyla bayramlaşmak için ziyaretlerde bulundu. MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, TBMM İdare Amiri Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, il divan heyeti ve milletvekili adaylarının da katılımıyla ilk ziyaret Adana’nın en uzak ilçesi MHP Tufanbeyli İlçe Teşkilatına yapıldı. Ardından Feke, Kozan, İmamoğlu ve Aladağ ilçe teşkilatlarıyla bayramlaşıldı.

MİLLET BAYRAM YAPAMAZ HALE GETİRİLDİ

Yusuf Baş, Muharrem Varlı, Seyfettin Yılmaz ve adaylar; MHP Saimbeyli İlçe Teşkilatı yöneticileriyle ise ilçe binası dışında görüştüler. Aynı gün defnedilen Jandarma Uzman Çavuş Şehit Ali Çakar’ın cenazesi öncesinde gerçekleşen buluşmada MHP İl Başkanı Yusuf Baş, önemli mesajlar verdi. Baş “Değerli arkadaşlar; buraya sizlerle bayramlaşmaya gelmiştik ama biraz sonra bir vatan evladının naaşı gelecek. En çok sevinilecek bir günde halkımız gözyaşına boğuluyor. Maalesef bu millet bayram yapamaz hale getirildi. Ateş düşmüş yüreğimize bayram bizim neyimize.” diye konuştu.

BÖLÜCÜ TERÖR VE EKONOMİK TERÖR

 Yusuf Baş “Ama asla yılmayacağız. Sendeliyoruz belki ama yıkılmayacağız ve ayakta duracağız. Terör büyük bir tehdit ve diğer taraftan ekonomik buhran da had safhada. İkisi de milli birliği dinamitliyor. Biri kan akıtarak yapıyor bunu, diğeri sosyal dokuyu bozarak, manevi zırhı delerek. Dolayısıyla ülkemizi bölücü terörden, ekonomik terörden temizlemek için çok çalışmalıyız. Bize düşen birbirimizi çok sevmek ve sımsıkı sarılmak ve 24 saat esasına göre gayret vermektir. Çare biziz. Çare sizsiniz. Başka çare yok.” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2015, 13:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2