En kritik dönem

Adana Valisi Mustafa Büyük. İl Koordinasyon toplantısında yatırımların yıl sonuna kadar tamamlanması gerektiğini söyledi

En kritik dönem

En kritik dönem


ADANA (İHA) - Adana Valisi Mustafa Büyük, yatırımlar konusunda en kritik döneme girildiğini kaydederek, “Bu yatırımların yıl sonuna kadar tamamlanması ve yatırım hedeflerinin uygun bir şekilde tamamlanması çok önemli” dedi.
“İl Koordinasyon Kurulu’nun 2015 yılı 4. Toplantısı” Vali Büyük’ün başkanlığında kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti. Kurumların yatırımları ve projelerinin değerlendirildiği toplantının açılışında konuşan Vali Büyük, “Özellikle bulunduğumuz ay itibariyle en kritik döneme geldiğimizi söylemekte fayda var. Bu yatırımların yıl sonuna kadar tamamlanması ve yatırım hedeflerinin uygun bir şekilde tamamlanması çok önemli. Daha önceki toplantılarda da belirttiğimiz gibi; gelecek yılın yatırım programlarının oluştuğu bir dönem yaşıyoruz. Bu yılki yatırım programların gelecek yıllarla uyumlu hala getirilip, gelecek yılın yatırımlarının planlanmasını da hem yerel de hem bölge düzeyinde hem de Ankara’da merkezi hükümetin programlarına dahil edilecek şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak durumundayız. Yatırımcı kuruluşlarımızın bu dönemdeki çalışmaların önemli olduğunu tekrar belirtmekte fayda var” diye konuştu.
Toplantı, 16 kurum temsilcisinin sunumunun ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2015, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2