banner6

Erdinç, gül dağıttı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç 'Kutlu Doğum Haftası' nedeniyle Yüreğir Yavuzlar Mahallesi'nde vatandaşlara gül dağıttı.

Erdinç, gül dağıttı
Erdinç, gül dağıttı

 

ADANA(İLKHABER) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç ‘Kutlu Doğum Haftası'nedeniyle Yüreğir Yavuzlar Mahallesi’nde vatandaşlara gül dağıttı.

 

Milletvekili Erdinç, Tevekler Camiinde başladığı gül dağıtım programından sonra, Sarıçam İlçesi Cihadiye Köyü’nde düzenlenen ‘Kutlu Doğum Haftası’etkinliğine katıldı.

 

Orhan Kemal Bulvarı üzerinde bulunan esnafları da iş yerlerinde tek tek ziyaret ederek gül dağıtıp günlerini kutlayan Erdinç, Kutlu Doğumun bu yılki ana temasının, Hz. Muhammed (S.A.S.)’in, ‘Kardeşlik Hukuku ve Kardeşlik Ahlâkı'oluşturduğunu ifade ederek, bu ziyaretlerde özellikle kardeşlik vurgusuna değindi.

 

Gül dağıtım etkinliği sırasında esnaflarla sohbet edip çaylarını içen Erdinç, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Milletvekili Erdinç’e Sarıçam’da düzenlenen etkinlikte AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar, Sarıçam İlçe Başkanı Cengiz Yalman, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri eşlik etti.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42