banner6

Erdinç: Yeni bir zafer daha kazanacağız

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili, AR-GE Başkan Yardımcısı, Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Av. Mehmet Şükrü Erdinç, Seyhan İlçe Başkanlığı programları çerçevesinde Yeşilyurt ve Aydınlar mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Erdinç: Yeni bir zafer  daha kazanacağız

ADANA(İLKHABER) -

 

Erdinç, Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi gerçekleşen ziyaretler kapsamında AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Abdurrahman Yeşiltaş ile birlikte vatandaştan Recep Tayyip Erdoğan’a oy istedi.

 

Erdinç, vatandaşlardan Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan’a destek vermelerini isteyerek; “Bu seçimde Adana’dan çok yüksek bir oy potansiyeli çıkmalı. Böylece Adanalı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan desteği ve sevgisini bir kez daha ispat etsin.” dedi.

 

Milletvekili Erdinç, Mahalle sakinleri ile yaptığı sohbette, “Yeni ve büyük Türkiye için, geleceğimiz için bizlere büyük iş düşmektedir. 2002'den bu güne kadar Başbakan olarak Recep Tayyip Erdoğan, millete hizmet için gecesini gündüzüne kattı. Milletin emanetine hep sahip çıktı. Bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir. Milletin başına musallat olmuş, milletin emanetine göz dikmiş Paralel yapılarla mücadelesi Cumhurbaşkanlığı makamında da aynı kararlılıkla devam edecektir. Cumhurbaşkanlığı seçimine sayılı günler kaldı. Gece-gündüz demeden hep birlikte çalışacağız. Öyle inanıyorum ki yeni bir seçim zaferi daha yaşayacağız ve böylelikle Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı olarak Çankaya Köşküne çıkartacağız. Burada gördüğüm manzara, ilgi ve alaka, vatandaşın heyecanı zaferin kesin olduğunu da ortaya koyuyor. Çok az zaman kaldı. Biraz daha gayret edecek, belki yorulacağız ama neticede güzel bir zaferin ardından yorgunluk kahvesini yine birlikte içeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

Program öncesi kısa bir açış konuşması yapan ilçe başkanı Yeşiltaş, Seyhanlıların desteğinden şüphesi olmadığını belirterek, en çok oyun Seyhan’dan çıkacağını iddia etti.

 

Mahalle programlarının ardından Günaydın Gazetesi imtiyaz sahibi Aytekin Uçar’ın vefat eden yeğeninin taziye evini ziyaret eden Erdinç ve Yeşiltaş, Aytekin Uçar ve diğer aile fertlerine sabrı cemil ve başsağlığı dilediler.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2014, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42