banner6

Erdoğan heyecanı

Ak Parti Adana İl Başkanı Yeni, Başbakan'ın 15 Mart'ta " Büyük usta ile Büyük Buluşma" mitinginde halka sesleneceğini söyledi

Erdoğan heyecanı

Erdoğan heyecanı

 

 

 

 

  ADANA (İHA) - AK Parti Genel Başkanı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisince düzenlenen “Büyük Usta ile Büyük Buluşma” mitingine katılmak için 15 Mart Cumartesi günü Adana'ya gelecek.

  AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, düzenlediği basın toplantısında Başbakan Erdoğan'ın 15 Mart Cumartesi günü saat 12:30'da Uğur Mumcu Meydanı'nda düzenlenen “Büyük Usta ile Büyük Buluşma” mitinginde halk hitap edeceğini söyledi.

  Yeni, Başbakan Erdoğan'ın Türkiye'nin çeşitli yerlerinde çok sayıda miting yaparak ülke üzerinde oynanan oyunların bilinmesi ve Türkiye'deki istikrarın gerek içeride gerekse dışarıdaki vatandaşlara gösterilmesi yönünde güzel bir tablo ortaya koyduğunu ifade etti. Yeni, “Bu çerçevede Adana teşkilatları olarak ciddi bir çalışma içerisindeyiz. Adana halkı kadir şinastır. Adanalı, 12 yıldır AK Parti tarafından bu ülkeye verilmiş olan hizmetlerin bilincindedir. Bu bilinçle, Adana halkı inanıyorum ki 15 Mart günü o meydanları tıklım tıklım dolduracak, o coşkuyla Büyük Usta'ya, büyük Başbakan'a teşekkür edecektir. İnşallah o gün orada yapmış olduğumuz çalışmayla, oraya gelen Adanalı hemşehrilerimizin ortaya koyduğu tepkiyle Adana'da 15 tane ilçe ve Büyükşehir Belediyesi olmak üzere bütün ilçeleri alacağımızı kamuoyuna açık ve net biçimde göstermiş olacağız" dedi.

  Uğur Mumcu Meydanı'na teknik anlamda 110 bin kişi sığabileceğini belirten Fikret Yeni, Başbakan Erdoğan'ın Adana'ya geldiğinde Adana'nın tamamının orada toplanmış algısını ortaya koymak istediklerini dile getirdi. Meydanı tıklım tıklım doldurmak, taşırmak istediklerinin altını çizen Yeni, şunları kaydeti:

  “Biz isteriz ki 2 milyon 200 bin insanın hepsi gelsin. Sayın Başbakan'a oy versin demiyorum bakın. Demokrasilerde başka partiye oy vermek en doğal haktır. Ama gerçekten son 12 yılda bu ülkeyi hani sayın atamızın söylediği gibi muasır medeniyet seviyesine çıkarmış bir ülke haline getirdi çok şükür. Başbakanımız burada dinlenmeyi hak eden bir kişi. Biz deriz ki 2 milyon 200 vatandaşımız oraya gelsin.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2014, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER