banner6

Esnaf ve vatandaşlara bilgilendirme broşürü dağıtıldı

Adanalı esnaf ve vatandaşlar emniyet güçleri tarafından hırsızlık, dolandırıcılık ve yankesicilik gibi konularla bilgilendirdi.

Esnaf ve vatandaşlara bilgilendirme broşürü dağıtıldı

Mehmet Emin AKÇAY

ADANA (İLKHABER) - Adanalı esnaf ve vatandaşlar emniyet güçleri tarafından hırsızlık, dolandırıcılık ve yankesicilik gibi konularla bilgilendirdi.

Adana İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri vatandaşlarla bir araya gelerek bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor. Bugüne kadar bir çok konu hakkında broşür dağıtıp bilgilendirme yaparak vatandaşların takdirini kazanan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, bu kez ikametleri ve işyerlerini tek tek dolaştı.

Adanalı esnaflar ve vatandaşlar hırsızlık, dolandırıcılık ve yankesicilik gibi konularda vatandaşları bilgilendiren ekipler, bilgilendirme broşürlerini de dağıtmayı ihmal etmedi. Vatandaşların sorularını da yanıtlayan ekipler, çalışmalarından ötürü vatandaşlar ve esnafların takdirini kazandı.

Adana İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirmede ise şu ifadelere yer verildi;

“Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüzce, işyerleri ve ikametlerde vatandaşlarımıza hırsızlık, dolandırıcılık, yankesicilik gibi konular ile ilgili bilgilendirici broşür dağıtımı yapılmıştır.”

EMRE EKİCİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER