banner6

Esnafınıza önderlik yapıyorsunuz

Adana Valisi Coş, Adana Oto Sanayi Sitesi'ni ziyaret etti, çalışmalar hakkında bilgi aldı ve ESOB Başkanı Barışık'ı kutladı

Esnafınıza önderlik yapıyorsunuz
Esnafınıza önderlik yapıyorsunuz

 

ADANA(İLKHABER) – Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Adana ESOB’a bağlı Adana Oto Motor Tamircileri Esnaf Odası ile Adana Oto Elektrikçiler ve Adana Oto Kaportacılar Esnaf Odası’nın işbirliğiyle yaptırılan Adana Oto Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek, inşaat çalışmaları hakkında bilgi aldı.

TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık’ın daveti üzerine, Vali Yardımcısı Dr.Mehmet Ali Özkan, Seyhan Belediye Başkanı Prof.Dr.Azim Öztürk, KOSGEB Adana Merkez Müdürü Hamit Sucu ile Yeşiloba mahallesi Meyna Fabrikası sahasında yaptırılan Oto Sanayi Sitesi’ne giden Vali Coş, çalışmaları yerinde gördü, inşaatı süratle yürüten sorumlu Müteahhit Haluk Yeter’e de teşekkür etti.

Ziyaret sırasında Vali Coş’a bilgi veren Oto Motor Tamircileri Esnaf Odası ve Oto Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Doğan, 85 dönüm arazi üzerinde kurulan ve 40 milyon TL’ye mal olacak sitenin temelinin 25 Nisan 2012’de yapılan törende atıldığını,  her biri 170 m2 olan 350 dükkândan 230’unun da satıldığını ve 2013 yılı şubat ayında hak sahiplerine teslim edileceğini söyledi.

Vali Coş da, başta Oto Galericiler ve Hurdacılar sitesi olmak üzere böyle büyük projeleri destekleyerek, bugüne getiren TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık’ı tebrik ederken, “Çok güzel bir tesise daha imza atmışsınız. İnşaatı da maaşşallah tertemiz ve hızla ilerliyor. Hayırlı, uğurlu olsun. Sizi de tebrik ediyorum. Böyle büyük projelerde esnaf ve sanatkârlarınıza öncülük ve önderlik yapıyorsunuz”dedi.

Vali Coş, Barışık’ın “Sayın Valim, inşallah bir gün Hurdacılar Sitesini de görürsünüz” sözü üzerine “Hurdacılar sitesini uzaktan gördüm. İnşallah bir gün de yakından görmek nasip olur”şeklinde karşılık verdi.

Başkan Barışık da, davetini kırmayarak siteyi ziyarete gelen Vali Coş’u şükran duyduklarını ifade ederken, “Sayın Valim size esnaf ve sanatkârlarım adına ne kadar teşekkür etsem azdır. Hiç olmazsa, burayı ziyaretinizle esnaflarımızı mutlu ettiniz. Allah sizden razı olsun”diyerek uğurladı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER