banner6

Gazetecilerden Artuklu İlçe milli Eğitim Müdürü Duyan’a plaket

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik ve Onur Kurulu Başkanı Adnan Avuka, Mardin Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Emin Duyan’a eğitimde gösterdiği başarıdan dolayı plaket verdi.

Gazetecilerden Artuklu İlçe milli Eğitim Müdürü Duyan’a plaket

 ADNAN AVUKA

MARDİN (İLKHABER)- Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik ve Onur Kurulu Başkanı Adnan Avuka, Mardin Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Emin Duyan’a eğitimde gösterdiği başarıdan dolayı plaket verdi.

Ortaöğretim kademesinde yaptığı idarecilik ve Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde kaynaştırıcı, birleştirici ve pandemi döneminde hayata geçirdiği projelerle, ilçe genelinde başarı çıtasının yükselmesini sağlayan M. Emin Duyan’a gazeteciler plaket verdi. İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Polat’ın da hazır bulunduğu plaket takdiminde, GGF Başkanı Mehmet Çelik, “İlçe genelindeki okulların eğitime hazırlanmasında veli, öğrenci ve öğretmen üçlüsünü bir araya getirerek onarım bütçesinin birkaç katını bulan küçük onarımları yapan genç İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın M. Emin Duyan’ın bu davranışını takdire şayan bulduk. Hedeflerini her geçen gün büyüten Duyan’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Emin Duyan gazetecilerden plaket almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Duyan hizmetlere, eksiklik ve aksaklıklara tanık olan gazetecilerden plaket almak çok anlamlı. Bu plaket hizmet yürütümünde bana daha büyük sorumluluklar yükledi. Şeklinde konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Polat, Genç İlçe Milli Eğitim Müdürü Duyan’ı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42