banner6

GOADANA’YA YOĞUN İLGİ

Adana'daki Portakal Çiçeği Karnavalı coşkusunu yaşayan vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan GoAdana Etkinlik ve Kent Rehberi, hızla tükeniyor.

GOADANA’YA YOĞUN İLGİ

ADANA (İHA) -  "Adana'da ne var?" diye merak edenlerin bir an olsun yanından ayırmayacağı haritalı kent rehberini, şehrin dört bir yanında kurulmuş olan Portakal Çiçeği Karnavalı Tanıtım Stantları'ndan ücretsiz edinmek mümkün.

  Kente gönül vermiş bir grup Adanalı tarafından, kar amacı gütmeden hazırlanmış GoAdana Kent Rehberi, zengin içeriği ve barındırdığı harita kolaylığıyla Adana'da bir ilk olma özelliğini taşıyor. Kentteki sosyal, sanatsal, sportif ve kültürel etkinlikleri, atlamadan okuyucularla buluşturan GoAdana, aynı zamanda bölgedeki yöresel lezzetler, kültürel değerler, eğlence hayatı ve gezip görebileceğiniz eşsiz güzellikler hakkında önerilerde bulunuyor.

  2. Portakal Çiçeği Karnavalı coşkusunu yaşayan vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan GoAdana Etkinlik ve Kent Rehberi, basıldığı ilk günden, şehrin dört bir yanına kurulan stantlarda hızla tükendi. Baskılarına hızla devam edilen kent rehberi, en çok talep gördüğü Ziyapaşa Bulvarı'ndaki Portakal Çiçeği Karnavalı Tanıtım Stantları'ndan ücretsiz olarak edinebilmek mümkün.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2014, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER