banner6

Göktekin: Kapımız herkese açık

BDP Van Milletvekili Özden Uçar, Halkların Demokratik Partisi Belediye Başkan Adayı Meliha Varışlı, BDP İl Başkanı Uğur Bayrak, HDP İl Başkanı Yusuf Tek ve beraberindeki heyet, Adana’daki Mardinliler Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı’nı (MARDAV)ı ziyaret etti.

Göktekin: Kapımız herkese açık

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER) - MARDAV Başkanı Osman Göktekin ve yönetim kurulunun hazır bulunduğu toplantıda konuşan BDP Van Milletvekili Özden Uçar, herkesi HDP’ye destek vermeye davet etti. Adana’da bu güne kadar 100 bin oy aldıklarını hatırlatan Uçar, “Bu arkadaşlarımızı seferberliğe davet ediyorum. Herkes canla başla çalışarak oy sayımızı yükseltmeliyiz” dedi.

Seyhan Eş Başkan Adayı Meliha Varışlı ise, halkla birlikte projeler üretip ihtiyaç duyulan konuları yapacaklarını söyledi.

Daha sonra HDP ve BDP heyetine Mardav Başkanı Osman Göktekin, vakıfları hakkında bilgiler aktardı. Kendilerinin kapılarının herkese açık olduğunu dile getiren Göktekin, birçok partinin adaylarının kendilerini ziyarete geldiğini söyledi. Göktekin, yerel seçimlerde parti değil, adaya bakıldığını anlatarak, başarılar diledi.

Ziyarette MARDAV Başkanı Osman Göktekin, Başkan Yardımcısı Mehmet Yalçın, yönetim kurulu üyeleri ve Dağlıoğlu Mahalle Muhtarı M. Reşit Kardaş hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2014, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER