banner6

Görgülü: Haddini bil Biden

AK Parti Adana İl AR-GE Başkan Yardımcısı, eğitimci Melih Ömer Görgülü, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden'ın "1915 Olayları" hakkında tarihi belgelerle doğrulanması mümkün olmayan, diaspora lobilerinin baskısı ile iddia ettiği yakışıksız söylemi konusunda “Tanımıyoruz, kınıyoruz. Haddini bil Biden” dedi.

Görgülü: Haddini bil Biden

ADANA(İLKHABER)-AK Parti Adana İl AR-GE Başkan Yardımcısı, eğitimci Melih Ömer Görgülü, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden'ın "1915 Olayları" hakkında tarihi belgelerle doğrulanması mümkün olmayan, diaspora lobilerinin baskısı ile iddia ettiği yakışıksız söylemi konusunda “Tanımıyoruz, kınıyoruz. Haddini bil Biden” dedi.

Görgülü, şu açıklamaları yaptı: Her yıl 24 Nisan günü geldiğinde, “Ermenilere soykırım yaptığımız” iddiası Türk düşmanları tarafından ısıtılıp önümüze getiriliyor. Bir takım Avrupa Parlementolarında ve ABD'de 1915 Olayları Türkiye'ye karşı Ermeni Tezini savunuluyor. ABD Başkanı Joe Biden veya Avrupa Parlementoları, mahkeme başkanı gibi yani "Yargı" gibi karar alıyor.

Türk tarihinin geçmişinde propanda terimi olan sözde soykırım yoktur. Bizim tarihimiz şanla, şerefle doludur.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER