banner6

Gülpınar listeyi değerlendirdi

AK Parti’nin açıkladığı, ilçelerin Belediye Meclis Üyeleri aday listelerinde, itiraz edilmeyen ve küskünlüğün olmadığı tek ilçe Siverek oldu.

Gülpınar listeyi değerlendirdi

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) -  AK Parti’nin Siverek Belediye Meclisi üyesi aday listesinde, toplumun her kesiminden insanlara yer verilmesi dikkatlerden kaçmadı.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, Siverek’te halkın sesine kulak verilerek hazırlanan Belediye Meclis Üyesi aday listesini Twitter hesabından değerlendirdi.

Milletvekili Gülpınar, Twitter hesabından yaptığı değerlendirme de Siverek’teki encümen listesinin Has Parti’den MHP’ye, Milli Görüşten İHH’ya, kadınıyla, erkeğiyle, üniversite mezunu tesettürlüsünden genciyle, aşiret mensubundan esnafına, çiftçisine kadar her kesimi kapsadığını söyledi.   Siverek Belediye Başkan adayı ile ilgili de ‘Başkan adayımız iki üniversite mezunu, tavlacının oğluyum diyebilecek kadar mütevazi bir halk adamıdır. Bunları ve Siverek gerçeğini görmezden gelenlerin düşünceleri bellidir’ şeklinde değerlendirmesini yaptı. Belediye Meclis Üyeleri listesinin ahbap çavuş veya yandaş listesi olmadığının da altını çizen Gülpınar, şehirlisiyle, köylüsüyle, bütün Siverek’i kapsayan bir liste olduğunu ifade etti. ‘ Gülpınar, listenin tüm Siverek’e hayırlı olmasını diledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2014, 19:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER