banner6

Gülpınar: Sultanlık, beylik, ağalık bizden azad olsun

Besmeleli seçim bürosu açılışında konuşan Gülpınar, önemli mesajlar verdi

Gülpınar: Sultanlık, beylik,  ağalık bizden azad olsun

  Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, Siverek’te partisinin ilk seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi. AK Parti, Siverek’te açtığı ilk seçim bürosuyla, 29 Mart Yerel seçim çalışmalarının startını resmen vermiş oldu. Milletvekili Kasım Gülpınar’la eşit hizmetin yapıldığı Siverek’te AK Parti’nin açtığı ilk seçim bürosunun açılışına, her kesimden vatandaşın katıldığı dikkat çekti. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, Sulu Cami karşısında açılan ilk seçim bürosunun açılışında bir konuşma da yaptı. Konuşmasına besmele ile başlayan Milletvekili Gülpınar,”Allah nasip ederse seçim sandığından 30 Mart sabahı zaferle çıkacağız. Bizler bu kutsal ve uğurlu yolda sayın başbakanımızla, adayımız Resul Yılmaz ile vatandaşlarımızın huzuruna hizmet etmek için çıkacağız.” dedi.

 “ANKARA’YA GİDER, BİR DAHA

DÖNMEZ DEDİLER”

Milletvekili Kasım Gülpınar 2011 Genel Seçimlerinin ardından, birçok insanın ‘Seçim Bitti milletvekili seçildi, Ankara’ya gider, bir daha buralara gelmez’ diye düşündüğünü hatırlatarak,”Aradan 2.5 yıl geçti, bizler fırsat bulduğumuz her anda memleketimiz Siverek’te olduk. Günlerimizin birçoğunu meclisin tatil olduğu her günü, Siverek halkıyla iç içe geçirdik. Siverek’in esnafıyla, insanıyla, garibanıyla, köylüsüyle, şehirlisiyle, 2.5 yıldır birbirimizden ayrılmadık. ”şeklinde konuştu.

BİZDEN AZAD OLSUN 

Gülpınar’ın konuşmasının bir bölümünde söylediği sözler, vatandaşlar tarafından yoğun alkışla karşılandı. Gülpınar,”Sultanlık bizden azad olsun, padişahlık bizden azat olsun, ağalıkta, beylikte, paşalıkta bizden azad olsun, yeter ki ‘RABBİ’mizin rızası bizimle olsun, bizim tek beklentimiz budur,”dedi.

 Açılışta AK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik te hazır bulundu.


 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2014, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42