Gülpınar’dan esnaf ziyareti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar Siverek’te esnafları ziyaret etti.

Gülpınar’dan esnaf ziyareti

Gülpınar’dan esnaf ziyareti

 

 

    Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar Siverek’te esnafları ziyaret etti.

1 Ekim’de yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde Partiler siyasi çalışmalarına ağırlık verdi. Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar Siverek’te esnafları ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

 Vatandaşların yoğun ilgi ve sevgi gösterdiği Gülpınar sorunları not alıp bazı sorunların çözülmesi amacıyla kendisiyle birlikte ziyarete bulunan Siverek Belediye Başkan Vekili Hamdi Hatipoğlu ile Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karakaş’a bilgi vererek vatandaşların sorunlarının bir an önce çözülmesini istedi.

 Siverek kentinin her zaman barış ve huzurdan, kardeşlikten ve dostluktan yana olduğuna dikkat çeken Gülpınar yaptığı açıklamada,“ Şanlıurfa ve ilçelerinin sorunlarını biliyoruz mevcut sorunların çözümü için dün olduğu gibi yarında takipçisi olup çözümü için projelerin hayata geçirilmesini sağlayacağız.” dedi.

Siverekli Bayan seçmenlerin milletvekilinden talebi ise girişimci kadınların ekonomik ve sosyal olarak desteklenmesini talep ettiler.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2015, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2