banner6

Güvenç, muhtarlarla buluşup sorun dinledi

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Milletvekili Seyit Eyüpoğlu ile birlikte, Mehmetçik Köyü'nde merkez köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Güvenç, muhtarlarla buluşup sorun dinledi

Güvenç, muhtarlarla buluşup sorun dinledi

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Milletvekili Seyit Eyüpoğlu ile birlikte, Mehmetçik Köyü’nde merkez köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Merkez Köy Muhtarları Derneği Hanifi Ağır’ın organize ettiği toplantıya 36 köy muhtarı katılarak, köylerindeki eksiklikleri Vali Celalettin Güvenç ve Milletvekili Seyit Eyüpoğlu’na anlatma imkânı buldular.

Toplantıda bir konuşma yapan Vali Celalettin Güvenç,  köylerin sorunlarını Milletvekili Eyüpoğlu ve daire amirleri ile birlikte değerlendirdiklerini belirterek, “Sağ olsunlar muhtarlarımızın da ilgi alakalarını görüyoruz. Türkiye’de yaşanan yönetim anlayışı değişikliğinin önemli bir göstergesi köylerimizi geziyoruz. Hafta sonumuzu vatandaşlarımıza ayırarak onlarla birlikte oluyoruz. Şanlıurfalılarla, vatandaşlarımızla hep beraber olmaktan son derece mutluyum gurur duyuyorum. Olması gereken budur milletvekili, vali halkın içinde olacak. Sorunları tartışıyoruz daha neler yapabiliriz bunları konuşuyoruz. Hep böyle devam etsin birlikte Şanlıurfa’yı daha ileriye taşıyalım. Vatandaşı dinlemeden vatandaşla istişare etmeden bir şey yapamazsınız. Yarın Şanlıurfaspor’un maçı var herkesi bekliyoruz.” dedi.

Seyit Eyüpoğlu da bir açıklama yaparak, köy muhtarlarının sorunlarını dinlemek için toplandıklarını belirterek, “İnsanlarımızın yanındayız. İnşallah her zaman birlikte çalışacağız. Özellikle sayın valimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Valim her zaman ki gibi durmadan çalışıyor. Kendisine müteşekkiriz” dedi.

Merkez Köy Muhtarları Derneği Hanifi Ağır ise, kendileriyle bir araya geldiği için Vali Güvenç ve Milletvekili Eyüpoğlu’na teşekkür etti.

Öte yandan toplantıda Vali Celalettin Güvenç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz, İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Kemal Saraçoğlu ve daire amirleri de eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER