banner6

Halil Arslan’a “Mesleğinde En İyiler” ödülü

Arslan Güneydoğu Gazetecilik, Kâğıtçılık ve Matbaacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, İLKHABER, İLKSES ve Güney HAKİMİYET Gazeteleri İmtiyaz Sahibi ve Türkiye’nin bir çok Sivil Toplum Kuruluşu’nda kurucu üye ve yönetim kadrosunda yer alan Halil Arslan’a “Mesleğinde En İyiler Ödülü” verildi. ‘Mesleğinde En İyiler Ödülü’ne layık gören jüriye teşekkür eden Gazeteci-Yazar Halil Arslan, ödül alan diğer isimleri de kutladığını söyledi.

Halil Arslan’a “Mesleğinde En İyiler” ödülü

HABER MERKEZİ - Arslan Güneydoğu Gazetecilik, Kâğıtçılık ve Matbaacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, İLKHABER, İLKSES ve Güney HAKİMİYET Gazeteleri İmtiyaz Sahibi ve Türkiye’nin bir çok Sivil Toplum Kuruluşu’nda kurucu üye ve yönetim kadrosunda yer alan  Halil Arslan’a “Mesleğinde En İyiler Ödülü” verildi.

Şanlıurfa Platformu tarafından Ankara’da düzenlenen törende ödülünü alan Halil Arslan, söz konusu ödülün kendisine bir sorumluluk daha yüklediğini belirterek, “İşimi ilk günkü heyecanımla yapıyorum. Gazetelerim ve Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan matbaalarımda çalışan 150 dolayında personelimden de, başarılı olmak istiyorlarsa işlerini mesleklerine yeni başladıkları heyecanla sürdürmelerini istiyorum” dedi.

Kendisini, Mesleğinde En İyiler Ödülü’ne layık gören jüriye teşekkür eden Gazeteci-Yazar Halil Arslan, ödül alan diğer isimleri de kutladığını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2021, 11:56

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER