banner6

Hayallerini tekerlekli sandalyesinden uçurdu

Adana'da doğuştan engelli 7 yaşındaki Elif, aynı zamanda doğum günü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda düzenlenen şenlikte, babasının yardımıyla tekerlekli sandalyesinden uçurtma uçurmanın keyfini yaşadı.

Hayallerini tekerlekli sandalyesinden uçurdu
Hayallerini tekerlekli sandalyesinden uçurdu

 

 

  ADANA (İHA) - Adana'da doğuştan engelli 7 yaşındaki Elif, aynı zamanda doğum günü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda düzenlenen şenlikte, babasının yardımıyla tekerlekli sandalyesinden uçurtma uçurmanın keyfini yaşadı.

  Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Merkez Park'taki Uçurtma Şenliği'ne yüzlerce çocuk gibi küçük Elif de katıldı. Tekerlekli sandalyesinden gökyüzündeki uçurtmaları izleyen küçük kızı gören Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, elindeki uçurtmalardan birini ona verdi. Babası Yusuf Demir'in yardımıyla uçurtmasının ipini tutarak uçuran Elif, aynı zamanda doğum gününü kutladı. 

  Yusuf Demir, kızının doğuştan engelli olduğunu ve bugüne kadar birçok tedavi yöntemine başvurduklarını ancak sonuç alamadıklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42