banner6

“Haydi Adanalım, büyük ustayı bağrımıza basalım”

Milletvekili Fatoş Gürkan, hemşerilerini yarın Başbakanın yapacağı mitinge davet etti ve ekledi:

“Haydi Adanalım, büyük  ustayı bağrımıza basalım”

 

“Haydi Adanalım, büyük

ustayı bağrımıza basalım”

 

AK Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkün, AK Parti’nin 12 yıllık İktidarı boyunca ‘Milleti Efendi’ olarak gördüğünü, ‘Hizmetkâr’ olarak millete hizmet yarışında kendisini aştığını ifade etti.

ADANA (İLKHABER) – Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili Av. Fatoş Gürkan tüm Adanalıları Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın istasyon meydanında düzenleyeceği   mitinge davet etti.  Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Milletvekili Gürkan; “Büyük Usta, Dünya Lideri, Mazlumların hür sesi olan Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, 15 Mart Cumartesi Saat 12.30 da İstasyon Meydanında Adanalı Hemşerilerimiz ile buluşacaktır. Tüm hemşerilerimizi Sayın Başbakanımızla bu tarihi buluşmaya tanıklık etmesi için üzere İstasyon Meydanına bekliyoruz” dedi.

“30 Mart Yerel Seçimleri ülkemizin yakalamış olduğu istikrarın devamı, tüm mazlum ülkelerin umut ışığı olan ülkemizin üstlenmiş olduğu bu misyonun devamı açısından bir dönüm noktasıdır” diyen Gürkan, Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara aziz milletimizin en güzel cevabı 30 Martta vereceğini belirtti.

 

“BAŞBAKAN MAZLUMLARIN ‘HÜR’ SESİ”

 Açıklamasında AK Parti 12 yıllık İktidarı boyunca ‘Milleti Efendi’ olarak gördüğünü, ‘Hizmetkâr’ olarak millete hizmet yarışında kendisini aştığını ifada eden Gürkan şöyle devam etti:

 “Artık, Türkiye 12 yıl önceki Türkiye değildir.İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın diyerek hayal dahi edilemeyecek birçok projeyi, eseri Büyük Usta,mazlumların hür sesi Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde milletimizin hizmetine sunduk. AK Parti iktidarıyla ülkemiz adeta çağ atlarken ülkemizin uluslararası arenadaki etkinliği kat be kat artmıştır.Sayın Başbakanımız, kendisini milletine adamanın, hizmet aşkının, inancın, dik duruşun, cesaretin, sembolü haline gelmiştir. Ülkemizin son yıllardaki bu büyük gelişiminden rahatsız olan çevreler bu kutlu yürüyüşü durdurmak için adeta seferber olmuş, lider ülke Türkiye hedefimizden bizleri vazgeçirmeye, eski Türkiye’ye döndürmek için büyük çaba sarf etmektedirler. Bir çok badireleri atlatmış ve sonuçta bugünkü müreffeh ve güçlü seviyesine ulaşan ülkemiz Sayın Başbakanımızın bu gayret ve inancına her zaman olduğu gibi bundan sonrada sahip çıkacak ve her zaman yanında olacaktır. Bugüne kadar Mafyalarla, çetelerle, uluslararası karanlık güç odaklarıyla, lobilerle mücadelesinde başarıyla ve güçlenerek çıkan Başbakanımız önderliğindeki Türkiye bu günden sonrada kurulan tüm tuzakları sizlerin birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenmeniz sayesinde bozarak kutlu yoluna devam edecektir.

Tüm Adanalı hemşerilerimizi, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesi için, günümüz güçlü Türkiye’sini inşa eden Sayın Başbakanımızı 15 Mart Cumartesi saat 12.30 da İstasyon meydanında, Adana’mıza yakışır biçimde, büyük bir heyecan ve coşku ile beraber olmaya bekliyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2014, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42