banner6

“Her kesimin başkanı olacağım”

CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin AGİD’i ziyaret etti, projelerini anlattı

“Her kesimin başkanı olacağım”

“Her kesimin başkanı olacağım”

 

ADANA(İLKHABER) - Anadolu Girişimci İşadamları Derneği (AGİD) partilerin belediye başkan adaylarını ağırlamaya devam ediyor. Çumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Belediye Başkan Adayı Soner Çetin de, AGİD Yönetim Kurulu Üyelerine nezaket ziyaretinde bulunarak projeleri hakkında bilgiler verdi.

CHP Adana İl Başkan Yardımcısı Cihangir Tümtürk’ün de hazır bulunduğu; AGİD dernek binasında gerçekleştirilen görüşmede, Çukurova için yapacağı hizmetleri sıralayan Çetin, herkesin ve her kesimin başkanı olacağının altını da önemle çizdi. Sivil Toplum Kuruluşları ve Odalar ile Çukurova’yı yöneteceklerini belirten Çetin, “Gönüllülerden müteşekkil danışma kurulu oluşturacağım. Birikimi olan, Adana’ya verecek bir şeyleri olanlar bu kurulda yer alacak. Akıl akıldan üstündür. Birlikte beyin fırtınası yapacağız.” dedi.

Partili ayrımı yapmadan tüm Çukurova ilçesinin başkanı olacağını da ifade eden Çetin, “Partili ayrımı yapmayacağım. Dürüst-namuslu veya dürüst olmayan-namussuz ayrımı yapacağım. Adana ne çektiyse her şeyi ben bilirim mantığından çekti.” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AGİD Başkanı Seyfettin Alpat da, Adana’nın kazanacağı bir seçim sonucunu istediklerini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2014, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER