banner6

Her kitap yeni bir dünya oldu

Optimum Outlet Adana tarafından, 'Her Kitap Yeni Bir Dünya: Kitaplarını Bağışlayın, Dünyalar Onların Olsun' sloganıyla hayata geçirilen kitap bağışı kampanyası amacına ulaşıyor.

Her kitap yeni bir dünya oldu
Her kitap yeni bir dünya oldu

 

  ADANA (İHA) - Optimum Outlet Adana tarafından, 'Her Kitap Yeni Bir Dünya: Kitaplarını Bağışlayın, Dünyalar Onların Olsun' sloganıyla hayata geçirilen kitap bağışı kampanyası amacına ulaşıyor. 

  Adana ve çevresine sadece alışveriş merkezi değil, yaşam alanı ve eğlence merkezi sunan Optimum Outlet Adana'nın, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri kapsamında başlatılan çalışmalar devam ediyor. Söz konusu projelerden sadece birini oluşturan kitap kumbaralarında toplanan kitaplar, bu kez merkez ilçe Seyhan'a bağlı Dağlıoğlu Mahallesi'ndeki eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren Şehit İdris Güler İlköğretim Okulu'nun kütüphanesine bağışlandı. Okulda düzenlenen kütüphane açılış törenine; Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'un yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet ile Optimum Outlet Adana AVM Müdürü Şansın Özerdoğan da katıldı.

  Burada konuşan Vali Coş, "Okulumuza böyle bir kütüphane kazandırılmış olmasından mutluluk duydum. Bundan dolayı değerli hayırseverlerimize çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte, bu öğrencilerimizi ne kadar iyi yetiştirirsek, öğrencilerimiz ne kadar başarılı olursa, geleceğimiz de o kadar aydınlık ve güzel olacak" dedi. Optimum Outlet Adana AVM Müdürü Şansın Özerdoğan'ı, kurumun eğitime katkılarından dolayı kutlayarak, kendisine bir teşekkür plaketi sunan Hüseyin Avni Coş, kütüphanenin kuruluşunda emeği geçen tüm hayırseverlere teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER