banner6

Huzurun kaynağı AK Parti’dir

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez, çarşı pazar dolaşıp esnafa partilerini anlattı:

Huzurun kaynağı AK Parti’dir

Huzurun kaynağı AK Parti’dir

 

 

MUTİA AVUKA

MARDİN (İLKHABER)- Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mardin Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, babası eski Milletvekili Süleyman Bölünmez ve AK Parti Mardin İl Başkanı M. Ali Dündar, çarşıyı, pazarı ziyaret ederek, görüşmelerde bulundu.

İstikrarlı ve huzurun yaratılması ancak ve ancak Ak Parti’nin tek başına hükümet olması ile mümkün olabileceğini anlatan AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, Ak Parti’nin reklam çalışmalarında kullandığı sözü olan “Herkes konuşur ama biz yaparız” ifadelerini kullandı. Bölünmez Çankarı, ”Ben daha evvelde söyledim. Ben sadece Mardin merkezin değil, ilçe ve belde ile köylülerin de dert bacıları olacağım. Kadınların artık sadece evde oturarak değil siyasi arenada bulunmaları gerekir. Niçin sadece doğu ve güneydoğu illerinde sadece iki bayan aday olsun. Gönül isterdi ki her ilde iki, üç bayan olsun. Çünkü bugün bayanlarını çalışmaları herkes görüyor. Almanya Başbakanı bir bayandır. Ben sadece örnek olarak gösteriyorum. Babam Süleyman Bölünmez 22’nci dönem milletvekilliğinde halkımıza ve insanlık adına nasıl çalıştıysa bende onun yolundayım. Bu konuda şimdiden şeref sözü veriyorum. Elime alacağım ilin sorunları herkesi ilgilendiren konumlardır. Mardin’e hizmet etmek için projelerle ispatlamaya çalışacağım. Bunu zaman gösterecektir.” dedi.

   Süleyman Bölünmez kızı Ceyda Bölünmez Çankırı ile Ak Parti İl Başkanı M. Ali Dündar gezilerinde uğradıkları esnaflarda ise, ”Ben sizlere güveniyorum. Devletle samimi olmayan insanlarda bizim işimiz olmaz. Mardin halkının bu insanlarla işleri olmaz. Bugün devletle samimi olmayanlar, Mardin’e gelip adaylıklarını ilan etmişlerdir. Mardin sorunlarını nerede bilecekler. Benim derdimi nereden bileceklerdir. Allah sizleri mahcup etmesin” şeklinde ifadeler kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2015, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER