İdlib’deki çocuklara tır dolusu giysi ve çorap gönderildi

Mardin Müftülüğü organizasyonuyla; İdlib’de yardıma muhtaç, ölümle burun buruna olan ailelerin çocuklarına bir tır dolusu çocuk giysisi ve çorap gönderildi. Törende giysiler gönderilirken dualar okundu.

İdlib’deki çocuklara  tır dolusu  giysi ve çorap gönderildi

ADNAN AVUKA

 

MARDİN (İLKHABER)-Mardin Müftülüğü organizasyonuyla; İdlib’de yardıma muhtaç, ölümle burun buruna olan ailelerin çocuklarına bir tır dolusu çocuk giysisi ve çorap gönderildi.  Törende giysiler gönderilirken dualar okundu.

Müftülük hizmet binası önünde gerçekleşen törene Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Müftü İsmail Çiçek. İl Milli Eğitim Müdürü  Şeyhmus Sümer, TKDK Şubesi Koordinatör Müdürü Erdal Çelik,   Vali Yardımcıları, STK Temsilcileri, Kanaat önderleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Mardin il Müftüsü İsmail Çiçek dualarla gönderilen yardımları mazlumların yanında olmak, hayır yapmak, bu kışta ayakları çırılçıplak olan çocuklar için insanlık adına bir hareket başlattıklarını belirterek, “Emeği geçen herkesten Allah razı olsun, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

                          

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2