banner6

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplandı

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2020 Yılı 4. Olağan Toplantısı, Adana Ticaret Borsası toplantı salonunda Vali Süleyman Elban başkanlığında gerçekleştirildi.

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplandı

ADANA (İLKHABER)-İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2020 Yılı 4. Olağan Toplantısı, Adana Ticaret Borsası toplantı salonunda Vali Süleyman Elban başkanlığında gerçekleştirildi.

Vali Yardımcısı Ferhat Burakgazi ile İl İstihdam Kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda, il istihdam ve mesleki eğitim politikaları ile önceki dönemde yapılan toplantıda alınan kararlara istinaden gerçekleştirilen çalışmalar ele alındı.

Toplantı öncesinde kısa bir açıklama yapan Vali Elban, Adana’nın zengin yatırım potansiyelinden en iyi şekilde faydalanmak ve il genelinde istihdam oranlarını artırmak için yapılması gereken uygulamaları değerlendirmek üzere bir araya geldiklerini belirtti ve toplantının Adana için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

İstihdamı arttıracak çalışmalar ve mesleki eğitimler hakkında çeşitli görüş önerilerinin ele alındığı toplantı, gündem maddelerinin değerlendirilmesi ve karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER