banner6

İlkhaber Gazetesi’ne iki ödül

İlkhaber Gazetesi’ne iki ödül birden. Adana Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi tarafından geleneksel hale getirilen ‘Maraton Spor Basını Ödülleri Yarışması’nda ödül alan isimler de belli oldu. Gazetemiz İlkhaber’den ‘HABER’dalında Serhat Şanlı ve ‘Sayfa Düzeni’ dalında Emre Ekici ödüle layık görüldü. Ödül töreni ileriki günlerde TSYD Adana Şubesi’nde gerçekleşecek.

İlkhaber Gazetesi’ne iki ödül

Firdevs ARSLAN

ADANA (İLKHABER) – İlkhaber Gazetesi’ne iki ödül birden. Adana Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi tarafından geleneksel hale getirilen ‘Maraton Spor Basını Ödülleri Yarışması’nda ödül alan isimler de belli oldu. Gazetemiz İlkhaber’den ‘HABER’dalında Serhat Şanlı ve ‘Sayfa Düzeni’ dalında Emre Ekici ödüle layık görüldü. Ödül töreni ileriki günlerde TSYD Adana Şubesi’nde gerçekleşecek.

Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 99.nci yıl dönümü anısına ve ‘Sağlık Emekçileri İçin Kurtuluşa Koşuyoruz’ sloganıyla organize edilen 11. Uluslararası Adana Kurtuluş Yarı Maratonu Koşusu kapsamında, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen “Maraton Ödülleri” yarışması sonuçlandı.

Büyükşehir Belediyesi Spor Hizmetleri ve Gençlik Merkezleri Müdürü Yuşa Davarcı, TSYD Adana Şube Yönetim Kurulu’nu temsilen mali sekreter Tevfik Dinçkalmış, şube sekreteri Hakan Köker, TSYD Üyesi ve Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Kemal Firik ile TSYD Üyesi Serkan Şenyürek’in yer aldığı jüri 16 eser arasından 9 isme ödül verilmesini uygun buldu.

Jüri ayrıca Adana ve Türkiye atletizmine uzun yıllar büyük emek veren merhum Hasan Tekin adına Vefa Ödülü verilmesini kararlaştırdı.

Yarışmada gazetemiz İlkhaber’den Serhat Şanlı ‘HABER’ ve Emre Ekici de ‘SAYFA DÜZENİ’ dalında ödüle layık görüldü. Yarışmada ödül alan gazetecileri kutlayan TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın, “Tüm katılımcılara ve ödül alanları kutluyor, maraton yarışında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Ödül töreni gelecek günlerde sınırlı sayıda katılımla pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilecek.

Ödül Alanlar

HABER DALI

Serhat Şanlı (İlkhaber)

Hüseyin Sungur (Günaydın)

Sefa Saygıdeğer (5 Ocak)

Anıl Atar (DHA)

FOTOĞRAF DALI

Yusuf Kantarlı (DHA)

SAYFA DÜZENİ

Emre Ekici (İlkhaber)

Erhan Zereyak (Hürriyet)

TV GÖRÜNTÜ

Eren Bozkurt (Anadolu Ajansı)

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Umutcan İşledici (İHA)

VEFA ÖDÜLÜ

Hasan Tekin

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER