banner6

İndirim protokolü imzalandı

Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği Adana İl Başkanlığı ve İTÜ Eta Vakfı Adana Doğa Koleji arasında dernek üyelerine özel uygulanacak indirim protokolü imzalandı.

İndirim protokolü imzalandı

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği Adana İl Başkanlığı ve İTÜ Eta Vakfı Adana Doğa Koleji arasında dernek üyelerine özel uygulanacak indirim protokolü imzalandı.

Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği Adana İl Başkanlığı’nda gerçekleşen protokol töreninde Adana Doğa Koleji Kurucu Temsilcisi Önder Mercanlı ile birlikte Kampüs Müdürü Ferda Bozkaya hazır bulundu. Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği Adana İl Başkanı Hüseyin Talay ile görüşülerek mutabakata varılan anlaşma sonucunda protokol imzalandı. İmza töreninde kısa bir konuşma yapan Hüseyin Talay önemli bir protokole imza attıklarını belirterek, herkese hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yapılan Eğitim sözleşme Protokolun’da şu maddeler yer aldı;

Özel Adana Doğa Koleji ile Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği, aşağıdaki konularda anlaşma sağlayarak bu Eğitim Sözleşmesi'ni imzalamışlardır.

 KAPSAM: Özel Adana Doğa Koleji tarafından Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği üyelerine özel avantaj sunabilmek ve şirket içi duyurusunu yapabilmektir.

PROTOKOL KONUSU:

1. Özel Adana Doğa Koleji, eğitim hizmetlerinde Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği üyelerine Doğa Koleji Adana Kampüsü'nde yaptıracakları "yeni kayıtlar için 2020-2021 eğitim ve öğretim dönemlerine ait liste fiyatları içindeki eğitim ücretleri üzerinden, 30.01.2020-30.09.2020 tarih aralığında geçerli olacak %20 oranında "eğitim indirimi" vermeyi kabul eder.

2. Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği anlaşmayı üyelerine duyurmakla ve gelen taleplerin bilgilerini Özel Adana Doğa Koleji 'ne bildirmekle yükümlüdür.

3. İndirim, başarı bursu ile birleştirilemez; kitap, kıyafet ve servis ücretleri indirim kapsamı dışındadır.

4. İndirim, sadece Doğu ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği üyelerinin velisi olduğu öğrenci için geçerli olup bir başkası için kullandırılamaz.

5. Doğu Ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği üyeleri, indirime hak kazanmak için kampüslerde personel kimlik kartı yada resmi belge göstermek zorundadır.

6. Kayıtlar, Doğa Koleji kayıt kabul şartları ve kontenjan bulunması halinde gerçekleşecektir. *Yeni kayıt işlemi, Doğa Koleji'ne ilk defa yaptırılacak kayıtları kapsar. Doğa Koleji'nin herhangi bir kampüsünde bir kademeyi bitirip, diğer kademeye (anaokulundan ilkokula, ilkokuldan ortaokula, ortaokuldan liseye) geçiş yaparken yaptırılan kayıtlar "Kayıt Yenileme" işlemidir. 

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER