banner6

İşitme ve konuşma engelli gence saldırı

Deveci Ailesi mensubu ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu’nun da akrabası olduğu öğrenilen  engelli genç darp edildi

İşitme ve konuşma engelli gence saldırı

Bayram BULUT

Özel Haber

ADANA (İLKHABER)-Adana’da işitme ve konuşma engelli bir genç, yolda yürürken 1 kişi tarafından darp edildi.

Olay Adana’nın Toros Mahallesi Şehitler Bulvarı’nda gerçekleşti. İddialara göre Cem İncesoy isimli işitme ve konuşma engelli genç evine doğru yürürken yoldan geçen bir kişinin saldırısına uğradı. Öldüresiye darp edilen engelli genci yoldan geçenler kurtardı.

Durumu haber alan engelli gencin ailesi hemen olay yerine geldi. Yaralanan genç, ailesi tarafından hastaneye kaldırıldı.  Seyhan Devlet Hastanesi’nde yapılan tetkiklerde  Cem İncesoy’un burnun kırıldığı tespit edildi. Aile Seyhan Devlet Hastanesinden alınan darp raporu ile birlikte Fatih Polis Merkezi’ne gidip şikâyetçi oldu.

Darp anı olay yerinde bulunan güvenlik kamerası kayıtlarına saniye saniye yansıdı. İncesoy Ailesi olayı gerçekleştiren kişinin yakalanarak cezasını çekmesini istedi. Öte yandan saldırıya uğrayan  Cem İncesoy’un Deveci Ailesi’nden olduğu ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu’nun da akrabası olduğu öğrenildi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER