banner6

İŞKAD'dan kadın girişimci atağı

Kentte söz sahibi bir sivil toplum örgütü olmak için çalışan İŞKAD, kadın girişimcilerin daha etkin hale gelmesi için de yoğun bir çaba sarfediyor

İŞKAD'dan kadın girişimci atağı
İŞKAD'dan kadın girişimci atağı

 

ADANA(İLKHABER)- Adana İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Yönetim Kurulu, dernek üyelerini işyerlerinde ziyaret edip bir yandan dayanışma örneği sergilerken bir yandan da İŞKAD’ın daha etkin ve işlevsel hale gelmesi yönünde çalışmalara imza atıyor.  Dernek üyesi Estemania Medikal Estetik Kliniği’nin sahibi Dr. Gül Fennibilek’i ziyaret eden İŞKAD yönetimi ve üyeleri genç ve güzel kalmanın sırlarını öğrenme imkanı bulurken, İŞKAD Başkanı Av. Elif Doğan Türkmen, “İŞKAD olarak her geçen gün gelişiyor, ilerliyoruz. Üyelerimizle birebir kurduğumuz iletişim hem onların İŞKAD’da daha aktif hale gelmeleri konusunda motive ediyor hem de üyelerimizin faaliyet alanlarıyla ilgili konulardaki bilgi dağarcığımızı geliştiriyoruz. Böylece İŞKAD’ın kanaat önderi bir sivil toplum örgütü olması yolundaki hedefimize adım adım ilerliyoruz” dedi.

İŞKAD Yönetim Kurulu ve üyeleri Atatürk Caddesi üzerindeki yerinde 5 yıldır “Güzelliğiniz bize emanet” sloganıyla faaliyet gösteren Estemania Medikal Estetik Kliniği’nin sahibi Dr. Gül Fennibilek’i ziyaret etti. Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir’in de katıldığı ziyarette İŞKAD Başkanı Av. Elif Doğan Türkmen, İŞKAD’ın kanaat önderi olması hedefinin yaşama geçmesi için üyelerinin daha etkin olması gerektiğini söyledi. Av. Türkmen, İŞKAD’ın bu tür dayanışma ziyaretleriyle hem derneğin hem de üyelerinin kentin ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda daha etkin ve işlevsel hale gelmesini sağladığını kaydetti. 

Av. Türkmen, “İŞKAD her geçen gün büyüyor, ilerliyor. Bunu üyelerimizin katkıları olmadan sağlamamız pek olanaklı değil. Bu tür ziyaretler hem bir araya gelmemize katkıda bulunuyor, hem kadın dayanışmasını güçlendiriyor hem de üyelerimizin faaliyet alanlarıyla ilgili olan bilgilerimizi tazeleyip bilgi dağarcığımızı geliştiriyor” diye konuştu.

Estemania’nın sahibi Dr. Gül Fennibilek de İŞKAD yönetimine ve üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyarette Naturamed BMS Bölge Sorumlusu Şükrü Baldemir işkadınlarına “gençlik aşısı” konulu bir sunum yaparken, Dr. Fennibilek de estetik ve güzellik konusunda soruları yanıtlayıp genç ve güzel kalmanın püf noktalarını anlattı.

Ziyarette İŞKAD Başkanı Av. Türkmen, Dr. Fennibilek’e derneğe katkılarından dolayı ve üye yeni işyerleri ziyaretlerine katılımı dolayısıyla bir teşekkür belgesi de sundu.

 

ESTEMANIA HAKKINDA

 

Dr. Gül Fennibilek’in sahibi olduğu Estemania Medikal Estetik Kliniği beş yıldır Cemalpaşa Mahallesi, Atatürk Caddesi Enderpark karşısındaki yerinde hizmet veriyor. “Güzelliğiniz bize emanet” sloganıyla dürüst, güvenli, etkin ve güleryüzlü hizmet politikası güden Estemania’da pürüzsüz, daha ince, zinde ve daha genç bir görüntüye sağlığı bozmadan kavuşabilmek için cerrahi dışında pek çok seçenekli destek sunuyor. Estemania’da  hjiyenik ve huzurlu bir ortamda lazer epilasyon, lazerle yüz gençleştirme, radyofrekansla cilt yenileme, karboksiterapi, lipoliz, leke tedavisi (gren peel), cilt bakımı, botoks, kök hücre tedavisi, lazerle damar tedavisi, radyofrekansla zayıflama, kavitasyon, selülit ve sarkma tedavisi, mezoterapi, SPA bakımı, akne ve sivilce tedavisi, dolgu, ozon terapisi, vitamin enjeksiyonu gibi hizmetlerden yararlanmak mümkün.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER