banner6

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener  Adana’ya geliyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 14 Haziran Pazartesi günü Adana’ya gelecek.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener  Adana’ya geliyor

ADANA(İLKHABER)- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 14 Haziran Pazartesi günü Adana’ya gelecek.

İyi Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu 14 Haziran Pazartesi günü Adana’ya gelecek olan Genel Başkan Meral Akşener’i  Adana teşkilatları ile en iyi bir şekilde karşılamaya hazır olduklarını söyledi.  Boyvadaoğlu  İl ve İlçe teşkilatları olarak günler öncesinden  bu karşılamaya yoğunlaştıklarını ve tüm hazırlıklarını tamamladıklarını söyledi.

İyi Parti Genel Başkan  Meral Akşener’in  20 Ocak 2020' tarihinden beri, Antalya'dan başlayarak ziyaretlerini sürdürdüğünü, bu süre zarfında 33 il ve 140 ilçeyi ziyaret ettiğini, İl  il, ilçe, ilçe gezen Genel Başkan Meral Akşener’in  vatandaşın dertlerini dinleyip, çözüm üretilmesi gereken acil konuları meclise taşıyarak çözüm üretilmesini istediğini söyledi.

 Boyvadaoğlu; “Adana programını Sayın Genel Başkanımıza yakışır bir şekilde başlatıp bitirmek  en büyük arzumuzdur. 14 Haziran Pazartesi günü Saat 11 de Mola tesislerinde Sayın Genel Başkanımızı  karşılayarak Adana gezimize başlayacağız. İmamoglu ve Kozan ziyaretlerini yaparak  esnafların sorunlarını dinleyeceğiz. Gezi programına çalışmalarına destek veren  il ve ilçe teşkilatlarıma yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı  teşekkür ediyorum” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42