banner6

İYİ Parti’ye Yüreğir’de yoğun katılım

İYİ Parti Yüreğir ilçe Teşkilatı tarafından düzenlenen üye kayıt törenine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Törene Genel Başkan Meral Akşener’in telefon görüşmesi damga vurdu.

İYİ Parti’ye Yüreğir’de yoğun katılım

ADANA(İLKHABER)-İYİ Parti Yüreğir ilçe Teşkilatı tarafından düzenlenen üye kayıt törenine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Törene Genel Başkan Meral Akşener’in

telefon görüşmesi damga vurdu.

İYİ Parti’nin Yüreğir Yunus Emre Mahallesinde düzenlediği üye kayıt törenine telefon ile katılarak vatandaşlara desteklerinden dolayı teşekkür eden Genel Başkan Meral Akşener, “Adanalı hemşerilerimizin partimize verdiği destek bizleri mutlu etmiştir. Sizlerin verdiği bu desteği hiçbir zaman unutmayacağız. Partimizin İl ve İlçe teşkilatlarına çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

  Yüreğirlilerin partilerine verdiği destekten büyük onur duyduklarını belirten İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu;   “Ülkenin içinde bulunduğu sıkıntılar ortadadır. Bu sistem yürümüyor. Biz İYİ Parti olarak güçlendirilmiş Parlementer sistemden yanayız. Bizim amacımız halkımızın rahat ve huzurlu bir şekilde yaşamlarını idame ettirmelerine yardımcı olmaktır. Sizlerin sıkıntılarını yakından biliyoruz ve İYİ Partinin iktidarında sizlerin sıkıntılarını çözmek için gerekli tüm çalışmalar yapılacaktır” dedi.

İYİ Parti iktidarında hiç bir ayrım yapılmadan hizmet vereceklerinin altını çizen Boyvadaoğlu;  “İYİ Parti olarak halkımızın desteği ile Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yaparak, halkımızın tüm sorunlarını çözeceğiz. Halkımızın bize olan güvenine layık olmak için çaba göstereceğiz. Yüreğir halkına bize verdiği bu destekten dolayı mutluyuz. Yüreğirlilere teşekkür ederim” diye konuştu.

Yunus Emre Mahallesinde düzenlenen üye kayıt törenine İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Yüreğir İlçe Başkanı Enis Akyürek, İl ve İlçe yöneticileri, İl ve İlçe Gençlik Kolları Başkan ve yöneticileri, İYİ Parti Belediye Meclis Üyeleri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42