banner6

Kaçar: Hizmet bekliyoruz

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Aralık ayının 3. Birleşimine ait gündem maddelerinin yer aldığı oturumu görüşmek üzere toplandı. MHP’li meclis üyesi Abdullah Kaçar, Kurttepe’de batı köprüsüne giden yolun yaklaşık 7-8 aydır göçtüğünü ve barikatla kapatıldığını söyledi.

Kaçar: Hizmet bekliyoruz

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER) - Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Aralık ayının 3. Birleşimine ait gündem maddelerinin yer aldığı oturumu görüşmek üzere toplandı.

Toplantıya Adana Büyükşehir Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Mustafa Bayar Başkanlık yaptı. CHP ve İyi Parti grubu meclis üyelerinin toplantıya eksik katılmaları dikkatlerden kaçmadı. Açılış yoklamasının ardından gündem dışı söz alan MHP’li meclis üyesi Abdullah Kaçar, Kurttepe’de batı köprüsüne giden yolun yaklaşık 7-8 aydır göçtüğünü ve barikatla kapatıldığını söyledi. 

YOLLAR BOZUK

Bu alanla ilgili hizmet beklediklerini aktaran Kaçar, “Kurttepe’de batı köprüsüne giden bir yol var. Yaklaşık 7-8 aydır bu yol göçmüş ve barikatlarla kapatılmış. Bugünlerde oradan geçen varsa, kırmızı boya ile ‘belediyeden hizmet bekliyoruz’ diye yazılmış. Burası 40-50 metrelik göçük bir yol. 6-7 ayda yapılamayacak bir yer mi? Ayrıca Çukurova Mahallesine bağlı Kaşoba’sındaki yol için geçenlerde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar Beyden rica etmiştim, yola başlamışlar, mahalle sakinleri oraya asfalt istemiyoruz, kış geldi dediler.  Stabilize ile sıkıştırılıyordu ama 4 kilometrelik yolun 2 kilometrelik bölümü yapılmış, geriye kalan 2 kilometrelik yol ise hiç yapılmamış, bırakılmış”  dedi.

MADDELER İLGİLİ KOMİSYONLARA SEVK EDİLDİ

Konuşmanın ardından gündem maddelerine geçildi. 12 teklif maddesi ilgili komisyonlara gönderildi. Hararetli tartışmalarla başlayan meclis oturumlarının ardından gerçekleşen son oturum sakin bir şekilde son buldu. Bir sonraki meclis oturumunun bugün saat 14:00’da gerçekleşeceği kararlaştırıldı. 

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42