banner6

Karaaslan, Özülkü’den destek istedi

AK Parti Çukurova Belediye Başkan Adayı Dr. Cüneyt Karaarslan, seçim çalışmaları kapsamında Adana siyasetinin kilit ismi, iş adamı ve eski politikacı Bülent Özülkü’yü Özel Adana Hastanesi’nde ziyaret etti.

Karaaslan, Özülkü’den destek istedi

Karaaslan, Özülkü’den destek istedi

 

 

 

 

 

 

ADANA(İLKHABER) - AK Parti Çukurova Belediye Başkan Adayı Dr. Cüneyt Karaarslan, seçim çalışmaları kapsamında Adana siyasetinin kilit ismi, iş adamı ve eski politikacı Bülent Özülkü’yü Özel Adana Hastanesi’nde ziyaret etti.

 

Hastane sahibi Bülent Özülkü ile sohbet ederek projelerini anlatan Dr. Cüneyt Karaarslan,  Özülkü’den seçimlerde destek istedi. Dr. Cüneyt Karaarslan’ı oldukça samimi bir havada karşılayan Özel Adana Hastanesi ile Güney Adana, Metro ve Alman Hastanesi sahibi Bülent Özülkü, Karaarslan’a çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

 

Karaarslan, “Şimdi Çukurova için birlik olma zamanı. Ben Adana’nın bağrından çıkan biriyim ve memleketim için hizmet etmek istiyorum. Projelerimizle Çukurova’da kardeşliği ve paylaşımcılığı inşaa edeceğiz. Bu noktada sizlerinde desteklerini bekliyoruz” dedi.  

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2014, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42