banner6

Karahan oy istedi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu Şanlıurfa’nın Suriye sınırına yakın Akçakale ilçesinin köylerini ziyaret etti.

Karahan oy istedi

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - Seçim çalışmaları kapsamında Akçakale ilçesine giden Milletvekili Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu, burada bir köydeki sünnet düğününe de katıldı.

Hafta sonlarını memleketi Şanlıurfa ve ilçelerinde geçiren Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu’nun bu haftaki durağı Akçakale ilçesi oldu. Akçakale girişinde 300 araçlık konvoy tarafından karşılanan Milletvekili Doç Dr. Zeynep Karahan Uslu, ilk olarak Acıkuyu köyüne gitti. Acıkuyu’da köy meydanında yapılan sünnet düğününe katılan Milletvekili Karahan Uslu’ya burada yöresel arap kıyafeti giydirildi. Köy girişinde zılgıtlarla karşılanan Milletvekili Karahan Uslu, sünnet olan çocuklara altın taktı. Köy sakinleriyle hatıra fotoğrafı da çektiren Karahan Uslu, daha sonra Mavitaş köyüne gitti. Burada köy halkına hitap eden Milletvekili Karahan Uslu ‘2011’den bu yana yaptığımız hizmetlerle bizi yalnız bırakmayan Akçakale’li hemşehrilerimize teşekkür ediyorum’ dedi. 30 Mart’tan sonra seçimi kazanmaları halinde, milletin desteğiyle daha gelişmiş bir Akçakale’yi birlikte inşa edeceklerini ifade eden Karahan Uslu, AK Parti’nin sesini ve sözünü politikalarıyla birlikte Akçakale’ye yapılanları, yerinde anlatabilmek adına burada olduklarını söyledi.

Mavitaş’ın ardından Düzce köyüne giden Milletvekili Karahan Uslu, burada köy sakinlerinin sorunlarını dinledi. Elektriklerinin sık sık kesilmesinden dert yanan köy sakinleri, sorunlarına çare bulunmasını istedi. Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu’da birçok köyün abonesinin olmadığını, abone yapılması halinde elektrik sıkıntılarının azalacağı tavsiyesinde bulundu. Akserinç, Zenginova, Ayyıldız, Akdiken köylerine de giden Milletvekili Karahan Uslu, buralarda 29 Mart Yerel seçimleri için AK Parti’ye destek istedi.

Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu’nun Akçakale’deki son durağı ise partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi oldu. AK Parti Akçakale SKM’de partisinin ilçe başkanlığı yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Milletvekili Karahan Uslu, burada seçimlerle ilgili partililerle toplantı yaptı. Milletvekili Karahan Uslu’ya Akçakale ziyaretinde, Belediye Başkanının eşi Ayşenur Ayhan eşlik etti.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2014, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER