Karaisalı Belediyesi öğrencileri ‘Kitap Fuarı’na taşıdı

Sosyal hizmetleri ve projeleriyle öne çıkan Karaisalı Belediyesi 13.Çukurova Kitap Fuarına katılmak isteyen okullara servis tahsis etti.

Karaisalı Belediyesi öğrencileri  ‘Kitap Fuarı’na taşıdı

ADANA (İLKHABER) - Sosyal hizmetleri ve projeleriyle öne çıkan Karaisalı Belediyesi 13.Çukurova Kitap Fuarına katılmak isteyen okullara servis tahsis etti.

Adana’da bu yıl 13. düzenlenen ‘Çukurova Kitap Fuarı’na katılmak isteyen okullara yanıt, Karaisalı Belediye Başkanından geldi. Konuyla birebir ilgilenen Belediye Başkanı Saadettin Aslan yaptığı açıklamada, “Eğitim ve öğretime verilen önem bir milletin gelecekte nerede olmak istediğini gösterir. Biz Türkiye Cumhuriyetini muhasır medeniyetler seviyesinde çağdaş, bilimin ön planda olduğu bir ülke olarak görmek istiyoruz” dedi.

Adana 13. Çukurova Kitap Fuarı’na, Karaisalı merkezde eğitim veren okullar başta olmak üzere talepte bulunan tüm okullara servis tahsis edilerek yüzlerce öğrenciyi kitapla buluşturduk. Kitap fuarına katılan öğrenciler, yazarlarla tanışma ve yeni kaynaklar edinmelerine imkân sağlayan Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’a teşekkür ettiler.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2