banner6

Karakuş: CHP Seyhan ilçe seçime hazır

Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş 30 Mart 2014 yerel seçimlerine ilçe örgütü olarak hazır olduklarını belirtti.

Karakuş: CHP Seyhan  ilçe seçime hazır

Karakuş: CHP Seyhan

ilçe seçime hazır

ADANA(İLKHABER) - Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş 30 Mart 2014 yerel seçimlerine ilçe örgütü olarak hazır olduklarını belirtti.

Yerel yönetimler seçimine CHP Seyhan İlçe örgütü olarak hazırlıklarını tamamladıklarını açıklayan Karakuş  ’’CHP Seyhan İlçe örgütü olarak 96 Mahallede 1992 sandık görevlisi, 144 okul sorumlusu ve 5076 gözlemci ile seçime hazırız. Kesinlikle sandıklara hâkim olacağız ve 30 Mart akşamı Seyhan Belediye Başkanı olarak adayımız Sayın Zeydan Karalar’ın açıklandığını hep birlikte sevinçle göreceğiz.’’dedi.

27 Mart’ta CHP’nin düzenlediği mitinge de değinen Karakuş,’’ Mitingimize katılan 100 bini aşkın Adanalı bu coşkulu katılımları ile CHP’de bütünleştikleri mesajını vermiştir. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu mitinge katılanların coşkusu ile şehrimizden oldukça mutlu ayrılmıştır. Bu nedenle Seyhan İlçe Örgütü olarak mitingimize coşkuyla katılan yurttaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Halkın iktidarına da sadece 2 gün kaldı.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2014, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42