banner6

Karalar’a ziyaretçi akını

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar bir yandan belediyenin rutin faaliyetleri ile ilgilenirken bir yandan da yeni projeleri hayata geçirebilmek için ilk adımları atmaya başladı.

Karalar’a ziyaretçi akını

Karalar’a ziyaretçi akını

 

 

ADANA(İLKHABER) - Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar bir yandan belediyenin rutin faaliyetleri ile ilgilenirken bir yandan da yeni projeleri hayata geçirebilmek için ilk adımları atmaya başladı. Bunun yanında Karalar tebrikleri de kabul ediyor.

 

ÖZGÜMÜŞ: KARALAR

BAŞARILI OLACAKTIR

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın başarılı olacağına inandığını belirten Adana Milletvekili Ümit Özgümüş, Karalar’ın sosyal demokrat bir belediyecilik anlayışıyla Seyhan ilçesinin tamamına eşit hizmet götüreceğini söyledi. Özgümüş, “Zeydan Karalar’ın Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday gösterilmesinden sonra Seyhan’ı alıp alamayacağımız konusunda kuşkumuz yoktu. Çünkü Zeydan Karalar uzun zamandır tanıdığımız hem çok çalışkan, hem siyaseti bilen, proje üretebilen ve tuttuğunu koparan başkan adayıydı. Seçildi, hayırlı uğurlu olsun Seyhan Belediye Başkanlığında başarılı olacağından eminim. Geçmiş dönemde Seyhan’da gözle görünür bir hizmet olmadığını biliyoruz. Özellikle güney tarafında insanların hayatını kolaylaştıracak bir çalışmanın olmadığını görüyoruz. Sayın Zeydan Karalar, sosyal demokrat bir belediyecilik anlayışıyla Seyhan ilçesinin tamamına eşit bir hizmet götürecektir. Kendisine başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

PINAR MAHALLESİNİN PAZAR SORUNU

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret edenler arasında mahalle muhtarları da vardı. Pınar Mahallesi’nin Pazar yeri ile ilgili olarak Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret eden Muhtar Saniye Çelik, sorunlarının çözümü noktasında Karalar’dan yardım istedi. Karalar ise daha önce verdiği sözün arkasında olduğunu ve pazar yeri sorununun en kısa sürede çözüleceğini belirtti. Çelik ise Karalar’ın sorunların çözümü noktasında gösterdiği hassasiyet için teşekkür etti.

 

ATIK TOPLAYICILARDAN KARALAR’A ZİYARET

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret eden Çukurova Atık Toplayıcılar Derneği üyeleri de Karalar’a başarılar diledi. Kendilerinin Adana’da atık toplayarak çalışan insanlar olduklarını belirten üyeler, belediyelerin kendilerine destek olmasını istedi. Derneğin Onursal Başkanı Mehmet Karaca projeleri ile ilgili bilgiler verirken Başkan Karalar, atık toplayıcıların önemli işler yaptıklarını ve bu çerçevede yapılabilecek her türlü katkıya hazır olduklarını belirtti.

 

KADINLARDAN TEBRİK VE BAŞARI DİLEĞİ

Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Kadın Kolları üyeleri, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı Ziyaret ederek başarı diledi. Grup adına konuşan İl Kadın Kolları Başkanı Avukat Rukiye Çinkılıç, Zeydan Karalar’ın uzun süren bir hasreti giderdiğini ve yeni görevlerinde başarılı olacağına inançlarının tam olduğunu söyledi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2014, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER