Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz’a Muhtarlardan tam destek.

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz; mahalle muhtarları ile düzenlediği toplantıda bir araya gelerek 31 Mart seçimlerinden bu güne Karataş Belediyesisin hizmetleri ile yapılacak çalışmalar kapsamında bilgilendirmeler gerçekleştirip muhtarların mahallelerdeki talep, öneri ve şikâyetlerini dinledi.

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz’a Muhtarlardan tam destek.

ADANA(İLKHABER)-Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz; mahalle muhtarları ile düzenlediği toplantıda bir araya gelerek 31 Mart seçimlerinden bu güne Karataş Belediyesisin hizmetleri ile yapılacak çalışmalar kapsamında bilgilendirmeler gerçekleştirip muhtarların mahallelerdeki talep, öneri ve şikâyetlerini dinledi.

Karataş ilçesinin mevcut sorunlarının tespiti kapsamında kurumlar ile sürekli görüşmeler sağlayan Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, muhtarlar ile toplantı düzenleyerek ilçenin genel durumu, belediye çalışmaları, mahallelerin sorunları ve muhtarların hizmet programı kapsamındaki rolü ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Muhtarların mahalleleri ile ilgili eksiklerin tespit edilerek belediyenin imkânları dâhilinde her türlü desteği vermeye çalıştıklarını belirten Başkan Topuz, imkânlar ne kadar kısıtlı olsa da hizmetin istendikten sonra el birliği ile gerçekleştirileceğini, hizmet anlamında halkın beklentilerini   karşılıksız bırakmayacaklarını söyledi.

Başkan Topuz ilçe genelinde başlattığı ağaç dikme etkinliği kapsamında toplantıya katılan her muhtara   10’ar zeytin ağacı hediye ederek geleceğe iz bırakacak Zeytin Ağaçlarının çoğalması ile bölgenin kalkınasına katkı sunacaklarını belirtti.

Toplantıya katılım gösteren muhtarlara teşekkürlerini ileten Başkan Topuz, mahallelere hizmet götürmek için müracaatta bulunacak muhtarlara da her türlü desteğe hazır olduklarını dile getirdi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2